PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 638
ocen
7,1 10 1 89638
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

film w porzadku ale w wielu scenach u gory ekranu jest widoczny mikrofon a to juz totalna amatorka, Wy tez to zauwazyliscie??

dawidek_15

Jak się ogląda ściągane pirackie wersje z internetu to tak jest. Nigdy nie wiesz czy trafisz na gotowy produkt (wersja kinowa/wersja DVD) czy na materiał wykradziony ze studia i nieobrobiony przez specjalistów od obrazu.

ocenił(a) film na 7
smakosh

Dokładnie. Ja nie zauważyłem ani razu, a wyłapuję takie rzeczy.

turtil

mikrofon jest widoczny, jest to strasznie irytujące, psuje cały klimat, i też przez to moja ocena tego filmu spadła :(

Rysiu11

Rysiuniu, a umiesz czytać? Raczej w kinie tego filmu nie widziałeś, na oryginalnym DVD też. Więc nie ma się co chwalić złodziejstwem i mieć jeszcze czelność narzekać na jakość.

smakosh

smakoshku, raczej ty naucz się czytać ze zrozumieniem ;]

ocenił(a) film na 6
smakosh

Nie pie*dol, ja oglądałem ripa z Blue ray i mikrofon był, zje*ali montaż, pewnie żeś tego filmu nawet nie widział.

Vampire19

Daj link do tego ripa z Blue-ray.

Vampire19

dokładnie, ja też oglądałem BRrip,bardzo ładna wersja w HD, i mikrofon był, zauważyłem w 3 scenach.

Rysiu11

Link?

ocenił(a) film na 6
Rysiu11

Tu chodzi o to, że wersja jest DVD w sensie czysty i ładny obraz i dźwięk ale jeżeli jest tam mikrofon to znaczy, że film nie przeszedł obróbki. W wersji TS czyli nagrywanej w kinie nie ma nigdzie mikrofonów co oznacza, że pirat, którego oglądaliście został najprawdopodobniej wykradziony i puszczony w internet zanim jeszcze przeszedł obróbkę w studiu.

dawidek_15

Kup sobie niższy telewizor.

ocenił(a) film na 7
marpa

Hahaha 10/10.

ocenił(a) film na 9
marpa

no upadłam, popłakałam się z tym niższym telewizorem.... hicior :) tekst

ocenił(a) film na 9
marpa

HAHAHA DOBRE10/10

ocenił(a) film na 8
dawidek_15

podajcie w których scenach

ocenił(a) film na 7
dawidek_15

Dokładnie , widać mikrofon, a szkoda bo psuje powagę filmu. 6/10 było by 7 ale za ten mikrofon....

slim3000

Co za idioci odejmują 1 pkt za mikrofon, bo nawet nie potrafią nawet znaleźć w sieci dobrej wersji filmu.
Nie piszcie takich bzdur, bo to tylko świadczy o waszym kretyństwie. W normalnej wersji filmów nie ma żadnych mikrofonów.
Tak to jest jak się ściąga przedpremierowe wersje.
Mikrofon jest np. w wersji 720p.Bluray.RC.x264-TiMPE. RC - release candidate czyli wersja przedpremierowa.

ocenił(a) film na 7
grzesiek811

Masz racje, w takim razie poprawie ocene, ale to nie znaczy ze musisz wyzywac kogos od razu od idiotów bo to tez o Tobie świadczy

ocenił(a) film na 9
grzesiek811

WŁASNIE TACY TU SĄ KRYTYCY CO SZUKAJĄ MIKROFONÓW A POTEM NIE ROZUMIEJA FILMU I DAJĄ SŁABE NOTY, DOBRZE, ŻE IM POJECHAŁES:)

davvid8

Dokładnie mordo, po przeczytaniu komentarzy pierw raz jeszcze obejrzałem ten film. I niema żadnego mikrofonu. Uciąłem obraz i raz jeszcze obejrzałem film a raczej górną część obrazu żeby sceny mnie nie rozpraszały i też żadnego mikrofonu nie było.

dawidek_15

Ale wy jesteście śmieszni, jaki mikrofon??!! Ludzie! Obniżacie oceny za nic. Jesteście niedoinformowani i tyle, z resztą ktoś to już tutaj wyjaśnił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones