PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270617}

Mechanik: Prawo zemsty

The Mechanic
7,1 89 635
ocen
7,1 10 1 89635
6,0 8
ocen krytyków
Mechanik: Prawo zemsty
powrót do forum filmu Mechanik: Prawo zemsty

....by oglądać filmy ze Stathamem .Nie mam nic przeciwko filmom z gat. ""napier......lanek"" ale ten gostek już się wypalił , żeby nie powiedzieć znudził. To samo jak "od pługa oderwany" Dwayne Johnson ....Przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

Rozumiem że to ocena ostatniego dzieła?

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Też ! Co można powiedzieć o grze aktorskiej Stathama --- gdzie jego twarz przedstawia DWA grymasy --pół uśmieszek lub zacięte usta z wściekłości . On nawet tonu głosu nie zmienia gdy coś mówi. Obojętnie jaki to film --to wyciągając go z niego i pakując do następnego , lub cofając wstecz -- nic się nie zmienia . Wszędzie gra tak samo . Jakby przyłożyć szablon....Bez obrazy-- bo sądząc po Twojej ocenie ostatniego"" dzieła"" --jesteś jego fanem , ale popatrz na jego dokonania aktorskie pod względem jego gry , a nie napakowanej klaty , umiejętności walki czy popisów kaskaderskich. Jasne że jest grupa widzów dla których Forest Gump to licha komedia --a film z Segalem jest dziełem sztuki , ale na szczęście to jest mniejszość i ja do niej nie należę .

ocenił(a) film na 10
Jaberwoocky1

Wiem że mechanic 2 to crap choć jak porównam do ostatniego MI 5 to wiele gorszy nie jest.

Wiesz to tak jakby powiedzieć że De niro Gra tak samo w każdym filmie , bo tak jest . Po co zmieniać coś co jest dobre i robić z siebie pajaca.

Albo komentarze typu Jak płynie motorówką to wygląda jak posąg , a co ma robić skakać jak małpa?

Mechanika 1 oceniłem na 10 bo mało jest takich filmów gdzie prawie wszystko się zgadza , fabuła , akcja , muzyka a dwójkę na 7 choć wiem że to za wysoko ale doceniłem soundtrack i niektóre sceny.
Niestety to pierwszy film który zaczyna przypominać produkcje Seagala , jestem zawiedziony.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

No ---może nie porównałbym Stathama do Stefana Segala, bo ten drugi już dawno przekroczył granicę absurdu --ale masz rację , niebezpiecznie zbliża się do tych " klimatów"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones