PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708554}

Mechanik: Konfrontacja

Mechanic: Resurrection
6,3 44 907
ocen
6,3 10 1 44907
5,2 5
ocen krytyków
Mechanik: Konfrontacja
powrót do forum filmu Mechanik: Konfrontacja

się starzeje. Mam wrażenie, że Statham zaczyna kierować swoją grę aktorską w dobrze nam znanym kierunku. Tandetnemu kinu klasy B, albo i gorzej. To przytrafiło się już Panu Seagalowi czy chociażby ostatnio Panu van Damme. Szkoda, że taki los spotyka gwiazdy kina akcji, ale taki chyba jest trend gdy raz się już przypisanym do tej kategorii rozrywki. Wracając do filmu. Fabuła jest sztampowa, choć to kino czystej akcji, więc nie powinno mnie to dziwić. Statham jak zwykle gra jedną rolę, wyćwiczonego w walce i bardzo wyedukowanego płatnego mordercy, który swoimi pomysłami zawstydziłby pewnie nawet Einsteina. Jest i Jessica Alba, której występ sprowadza się chyba tylko do jednej zacnej sekwencji na plaży i po wodą. Jedyną perłą jest tu Tommy Lee Jones, który pojawia się na kilka chwil i zupełnie kradnie cały film. Muzycznie też jest nieźle. Ale już efekty specjalne takie jak wybuchy to lekka żenada jak na taki film. Mówię zwłaszcza o ogniu(tych kilka scen z jachtami, łodziami i Bóg wie czym). Taki trend niestety pokazuję w jakim kierunku zmierza kariera Pana Mechanika. Film przeciętny. A teraz z sentymentu wrócę sobie do trylogii Transportera(o czwartej części nie wspomnę bo to gniot).

darkknight1989

Racja!!!Myślę, podobnie, a szkoda bo Statham nie jest taki głupi aby tak skończyć karierę..

darkknight1989

No tak, bo przecież dotychczas grywał w ambitnych produkcjach klasy A...;-)

darkknight1989

Van Damme akurat całkiem nieźle trzyma fason zwłaszcza teraz w przeciwieństwie do Seagala ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Van Damme się skończył pod koniec lat 90, później było gówno.

Haha :D

użytkownik usunięty
arnie47

Dzięki za potwierdzenie.

Śmieję się z Twojej wypowiedzi ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Z faktów nie ma co się śmiać.

Siedzisz sobie gdzieś rozwalony przed komputerkiem i krytykujesz kogoś takiego jak Van Damme i mówisz, że od pewnego czasu to co robi to "gówno". Jesteś w tej dziedzinie od niego lepszy ? Sory, ale ktoś kto tak mówi jest dla mnie bardzo śmieszny :D :D :D

użytkownik usunięty
arnie47

Typowa gadka dzieciaka.

Dobrze, że potwierdzasz swoją gadkę dzieciaka ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Weź spływaj i zwal sobie konia do swojego idola Dżana Kloca.

Haha, a to nie była gadka durnego dzieciaka ? sam spływaj :D

użytkownik usunięty
arnie47

Co ty tutaj jeszcze robisz, nastoletni fanie Żana Kłody?

Przynajmniej nie jestem fanem samego siebie jak ty. I mogę sobie tu być kiedy chcę ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Nie możesz, wyprosiłem cię.

No niestety mam to gdzieś.

użytkownik usunięty
arnie47

Będę zmuszony użyć siły.

Pfff ale się przestraszyłem :D :D :D Ty weź stąd idź lepiej, bo jak sobie przypomnę Twój czwarty post w tył to uświadamiam sobie, że z dzieciakiem z podstawówki nie chcę mi się gadać :D :D :D

użytkownik usunięty
arnie47

Zgadza się, jestem dzieckiem z podstawówki, ale i tak starszym od ciebie, bo ty jesteś z przedszkola.

Niepotrzebnie ciśnienie mi podnosisz, spływaj już, ziom.

Oo to wymyśliłeś brawo :D w dodatku się przyznałeś, że jesteś z podstawówki :D tylko dlaczego tak długo Ci to zajęło ?

użytkownik usunięty
arnie47

Długo, bo w międzyczasie posuwałem twoją siostrę.

Ahaaa ciekawe :D Poziom inteligencji totalnie niski, a nie zapomniałem ty wgl nie masz inteligencji :D

użytkownik usunięty
arnie47

Gdybym nie miał inteligencji, moim idolem byłby Żan Kloc Wan Dałn.

Brawo, przez swoje kompleksy wymyślasz coraz głupsze teksty :D Srelakles pierdakles wypier...laj stąd, bo się kompromitujesz :D

arnie47

Dzięki, nareszcie

użytkownik usunięty
arnie47

Chyba śnisz.

użytkownik usunięty
arnie47

Jakie kompleksy?

Walisz teksty rodem z przedszkola.

Sory, przedszkolak nie zna słowa "kompleksy" nie pogrążaj się ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Nie uciekaj od pytania, chłopczyku.

Przedszkolaki lubią powtarzać słowa wypowiedziane przez dorosłych. Niech zgadnę, usłyszałeś jak mamusia mówi do tatusia o kompleksach.

Proszę takie kompleksy, że na przykład przy Van Dammie jesteś totalnym zerem i zawsze będziesz, więc dlatego go krytykujesz.

użytkownik usunięty
arnie47

Muszę krytykować, taką mam pracę, jestem zawodowym krytykiem filmowym.

O przepraszam nie wiedziałem. W takim razie nie widziałem gorszego i głupszego krytyka filmowego.

użytkownik usunięty
arnie47

Głupi, bo krytykuję Van Damma?

Nie, że krytykujesz, tylko jak i w jaki sposób krytykujesz i jakimi słowami.

użytkownik usunięty
arnie47

Jako jeden z nielicznych krytyków, używam mocnych słów w swoich tekstach. Pogódź się z tym, że gówno nazywam gównem, a gówniarza nazywam gówniarzem. Jesteś gówniarzem.

O Boże, chyba nie wiesz co jest gównem. Np. to co ty mówisz to faktycznie gówno.

użytkownik usunięty
arnie47

Musisz uwierzyć w autorytet mojej osoby.

Nigdy.

użytkownik usunięty
arnie47

Jak dorośniesz, spojrzysz na świat filmu zupełnie inaczej.

Naprawdę ? Kiedy ja dorosnę ty dopiero będziesz kończył podstawówkę, więc...A Van Damma nigdy nie przestanę lubić i koniec ;)

użytkownik usunięty
arnie47

" Kiedy ja dorosnę"

A więc jesteś dzieckiem. Dobrze, że się w porę przyznałeś.

No niestety zawsze będę starszym dzieckiem od ciebie jak mi przykro :D

użytkownik usunięty
arnie47

Papugujesz moje teksty, bardzo słabo. Wymyśl coś swojego.

Nic nie papaguję, twoje głupie teksty zapominam od razu, więc ten tekst był jakby mój sory ;)

użytkownik usunięty
arnie47

Jam pierwszy napisał: "jestem starszym dzieckiem od Ciebie", a ty próbujesz mnie naśladować, pytanie po co?

ale ja szybko o tym zapomniałem nie rozumiesz nic totalnie ? W życiu bym nie naśladował takiego zera jak ty.

użytkownik usunięty
arnie47

W takim razie, radzę Ci byś udał się do lekarza, słaba pamięć w tak młodym wieku nie powinna mieć miejsca.

Oo widzę, że nie odpisujesz pusto tu, nie ma żadnego Twojego posta. Wreszcie sobie poszedłeś :)

użytkownik usunięty
arnie47

Ślepy czy głupi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones