PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479892}

Mary i Max

Mary and Max
7,9 52 771
ocen
7,9 10 1 52771
8,4 18
ocen krytyków
Mary i Max
powrót do forum filmu Mary i Max

matka Mary nie pozwoli, i jak by nie przypadkowa kupa zdarzeń historia by sie nie wydarzyła. naszczescie mary od tego mometu sama sprawdzala skrzynke;) Co jest zlego w przyjaźni dorosłych i dzieci. czemu kontakty miedzy ludzkie kojarzą sie z niebezpieczeństwem!!
okej na swiecie zdarzaja sie jakies gnidy ale nie przekreslajmy wszystkich!!! Dla nich obojga znajomosc stala sie kolorem szarego zycia pozbawili bys cie tego swego dziecka??

ocenił(a) film na 9
serweromen

Bo media wypromowały pedofilię do obrzydzenia i ludzie dostali pier**lca na tym punkcie a i tak ich jest niewielki ułamek z czego większość to otoczenie z rodziny, już większa szansa jest na to, że dziecku żelazko na łeb spadnie niż zostanie celem pedofila.

ocenił(a) film na 10

przeciez jak sie jej matka dowiedziala, to jej zabronila. pozniej Max wysylal listy do jej sasiada

użytkownik usunięty
Porsha

Nigdzie nie napisałem, że tak nie było :) Zapytałem czy sami (forumowicze) byście na to pozwolili...

ocenił(a) film na 10

masz racje. nie przeczytalam uwaznie. ja uwielbiam ten film i plakalam jak bobr.. skad sie biora dzieci w Ameryce?

ocenił(a) film na 10

Nie, nie pozwoliłbym. A w ogóle, to świetny film, nie? ;-)

Luklaser

ano. świetny, świetny.

ocenił(a) film na 9

To jest właśnie stwierdzenie, które obdziera tą historię i ten film z piękna i magii. Ekhh ten dzisiejszy świat...

ocenił(a) film na 6

Fajny ale zasłużył raczej na 997miejsce ;/

Z obcym facetem to raczej bym nie pozwolił. Ale z dobrym znajomym po 40 to pewnie, czemu nie? Starzy ludzie widzą inaczej świat niż młodzi. Ja się nawet przyjaźniłem ze starszym panem po 80-siątce i dużo się dowiedziałem o wojnie, a ten pan napisał nawet książkę o swoich przeżyciach za komuny tylko jej nie wydał ale ja przeczytałem ją i bardzo mi się podobała.

ocenił(a) film na 9

Zazdroszczę Ci życiowych problemów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones