PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 616
ocen
5,7 10 1 52616
7,0 14
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

profanacja! Z tego filmu nie da się zrobić remake'a! Żadna nowa wersja nie będzie miała
tego czegoś (taniego zaje####o) klimatu! Straszne co się dzieje w krainie "marzeń"

impaler1

GROOVY
this .. is a BOOOOMSTICKKK - shop smart shop s-mart

Przecież tego nie da się zastąpić, remake z góry zasługuje na potępienie.

impaler1

Nie dość że bez Bruce'a to jeszcze ma być okrojona z humoru. Wychodzi na to że będzie następny marny horrorek.

Cyszard

Dokładnie, a wystarczyło zmienić tytuł na EVIL DEAD 4, dać inną obsadę i jeżeli komuś nie pasi niech nie ogląda, ale nie wydawać tego jako REMAKE!

impaler1

Spokojnie Ludzie!
To ma być remake 1 evil dead. 2 miała humor nie 1. Jedynka była normalnym horrorem a nad scenariuszem czuwa Sam Raimi ojciec martwego zła więc możecie być spokojni. Ps. w jedynce Ash był zwykłym słabym nastolatkiem.

polo98

Ale tu nikt nie mówi o humorze. Humor to inna sprawa, ale biega o klimat tego filmu.

ocenił(a) film na 8
impaler1

No poczekamy to zobaczymy, hostoria wydaje się być inna więc można do tego podejsc jak do innej czesci filmu, gdzie inni nastolatkowie z inna historia przywoluja moce necronomiconu w te samo miejsce w ktorym kiedys Ash walczyl o przetrwanie;) Zreszta Raimi i Campbell czuwaja nad filmem i raczej jakiegos szajsu nie odwala, poza tym podobno Bruce zagra tam jakas mini rolę:)

ocenił(a) film na 6
polo98

kurde nie widziałem części pierwszej i nie wiem gdzie ją mogę znaleźć. jeśli możecie to dajcie linka

ronin736

w googlach pewnie znajdziesz jeśli nie to masz pecha.

ocenił(a) film na 8
ronin736

na chom jest z lektorem

ocenił(a) film na 6
AlbertWesker

wielkie dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones