PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629476}

Martwe zło

Evil Dead
5,7 52 620
ocen
5,7 10 1 52620
7,0 14
ocen krytyków
Martwe zło
powrót do forum filmu Martwe zło

Zastanawia mnie tylko jedno. Kim była dziewczyna zamordowana na poczatku filmu? I jakie znaczenie ta postać miała dla fabuły?

ocenił(a) film na 8
Kicia_Kicia

Też uważam, że ten film to od wielu lat najlepszy horror, nie rozumiem tak niskiej oceny. Efekty nie komputerowe co jest na plus, nowoczesny horror w starym stylu. Kim była dziewczyna? Kolejną opętaną tak jak Mia. Dlatego ją zabili bo robiła to samo co Mia- przez nią zginęli prawie wszyscy. Spalili ją tytułowe zło było uśpione, zaklęcie z księgi obudziło demona na nowo a opętał Mie bo wydaje mi się, że była najsłabsza. Świetna scena jak dziewczyna prosi ojca by ją uwolnił a za chwilę niewinnym głosikiem "I will rip Your soul off Daddy" - mistrzostwo. Moim zdaniem remake bardzo udany. Spokojnie daję mocną 8-kę.

ocenił(a) film na 3
penetrator1981

To nie ma nic wspólnego z horrorem, powstało dziełko gore do potęgi, pozbawione jakiegokolwiek klimatu, z każdą kolejną makabreską wzbudzajace u mnie uśmiech politowania. . Nie jest dobrym pomysłem na remejk tylko więcej, ostrzej, wspólczesne możliwości kina w zakresie efektów już niejednego zgubiły. Cała nadzieja w tym, że James Wan nie da się zwariować, choć część druga Naznaczonego budzi niepokój.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones