PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108}

Mamuśka

Stepmom
7,4 19 896
ocen
7,4 10 1 19896
6,0 3
oceny krytyków
Mamuśka
powrót do forum filmu Mamuśka

Świetna opowieść, wręcz zapierająca dech w piersiach. Reżyser w odgrzane schematy tchnął nowe życie, dzięki czemu film ogląda się jednym tchem! Rewelacyjna obsada i świetne kreacje aktorskie. Zdecydowanie najlepiej zagrała Susan Sarandon (zresztą miała najlepszą postać do zagrania), ale reszta aktorów niewiele jej ustępuje. Julia Roberts jak zwykle jest szarą myszką, ale tym razem (choć zdarza mi się to w jej wypadku rzadko) skłonny jestem jej uwierzyć. Ed Harris i Jena Malone też zasługują na duży plus. Idealny film na święta (kto ogladał wie które) i aż dziwię się, że w tym czasie ów filmu nasza telewizja nie puszcza. Naprawdę warto, bo to moim skromnym zdaniem najlepszy film Chrisa Columbusa. Bardzo wzruszający i wciągający, choć typowo hollywoodzki i przesłodzony. W tym wypadku ta cukierkowość akurat nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 8
Albertino

Zgadzam sie z ta cukierkowoscia- mi rowniez nie przeszkadza w tym filmie. Czasami mozna sie pokrzepic takimi naiwnymi historiami. Jednak warto zauwazyc jak swietnie dramat przeplata sie z elementami humorystycznymi. Beczalam jak bobr.

karaluch_2

A to chyba w tego typu filmach najważniejsze :)

ocenił(a) film na 10
Albertino

Obejrzalem ten film dzisiaj i jestem pod wielkiem wrazeniem u mnie mama i babcia szlochaly po kryjomu zaslaniajac lzy rekami film przepiekny no i aktorstwo Julia Susan Ed mmm wysmienicie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones