PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375547}
6,6 244 851
ocen
6,6 10 1 244851
5,4 30
ocen krytyków
Mamma Mia
powrót do forum filmu Mamma Mia!

Napisów pewnie nowych nie zrobili a szkoda bo ostatnim razem jak "Mamma Mia" była w telewizji, to napisy nijak się miały do treści piosenek. Nawet ja to zauważyłam, mimo że znam angielski tak na średnim poziomie. Chciałabym obejrzeć wersję z lepszymi napisami. Może ktoś wie czy online jest taka wersja?

karolina922

O wersjach z lepszymi napisami nie wiem,ale powinieneś się cieszyć,że są napisy;kiedy kupiłem DVD z Mamma Mią (przez internet,gdzie było napisane,że film jest w kilku wersjach językowych zarówno w postaci lektora jak i napisów),otrzymałem film z tylko polskim lektorem,nawet podczas piosenek!

karolina922

Kto pisał tłumaczenie piosenek, masakra jakaś :( Lektor też nie najlepiej sobie radzi. Nawet oryginalnego dźwięku ustawić nie idzie, a film wyświetlają w film 1:85. No nic trzeba zainwestować w DVD lub BD.

onezym

W formacie miało być :D:D

ocenił(a) film na 8
karolina922

Mam wersję DVD, w której napisy na piosenkach są dość wiernym tłumaczeniem oryginalnego tekstu. A jeśli chodzi o wersję w TV to często piosenki w musicalach tłumaczone są niestety tak, żeby pasowały do melodii i zachowywały ogólny sens...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones