PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=715659}

Mama

Ma Ma
6,8 10 350
ocen
6,8 10 1 10350
5,0 3
oceny krytyków
Mama
powrót do forum filmu Mama

Początek filmu pokazuje w sposób realistyczny i poruszający dramat młodej kobiety która dowiaduje się o chorobie i stara się z nią walczyć. Natomiast potem w wielu miejscach film staje się karykaturalny. Śpiewający ginekolog wczuty mega w akcję. Wyidealizowany Arturo który ma chyba cukrzycę bo ciągle go pokazują jak śpi. Sam historia ciekawa,ale przedtawiona momentami w dziwny sposób co obniża wartość filmu. Jak dla mnie to takie typowe hiszpańskie kino-trochę zwariowane. Na plus. Świetna rola Penelope. Dużo daje temu filmowi. Ogólnie film zostaje w głowie.

ocenił(a) film na 6
Dobry10

Tez mam takie odczucia, generalnie film wzruszajacy, Penelope swietna, ale taka przeginka z tym lekarzem, ktory chyba byl onkologiem, ale potem okazuje sie jest tez ginekologiem, wszedzie jest tam gdzie oni sa, nawet na plazy i w wodzie ze swoja pacjentka, spiewa jej, glaszcze, pociesza, a nawet jest przy karmieniu nowo narodzonej dziewczynki, no i takie ogolne love, wszyscy sie od razu przytulaja i caluja na powitanie i pozegnanie , ale moze Hiszpanie tacy sa wylewni...

ocenił(a) film na 6
Dobry10

Nie wiem czy to realistyczne: po stracie żony i córki mężczyzna od razu bierze sobie inną i nikogo to nie dziwi ... Jego strata jest zepchnięta na daleki plan na korzyść JEJ straty piersi i jej choroby. I Magda do porodu jest w świetnej formie, można pomyśleć, że jest zdrowa jak ryba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones