PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542621}

Mali agenci. Wyścig z czasem 4D

Spy Kids: All the Time in the World in 4D
5,3 12 273
oceny
5,3 10 1 12273
4,5 2
oceny krytyków
Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
powrót do forum filmu Mali agenci. Wyścig z czasem 4D
lady_holly

w Polsce sa juz kina 5D:D

"Kino 5D to miejsce, w którym widz odbiera film wszystkimi zmysłami. Obraz 3D i dźwięk digital surround to w dzisiejszych czasach za mało. Nadszedł czas na nowe doznania! Kino 5D Extreme to przykład najnowocześniejszej formy rozrywki, którą śmiało możemy nazwać rozrywką przyszłości. To właśnie tu widz znajdzie się w samym sercu wydarzeń i stanie się aktywnym uczestnikiem seansu filmowego.


Tylko w kinie 5D widz może wcielić się w rolę bohatera filmu i na własnej skórze poczuć, czym jest przeprawa pontonem przez wezbraną rzekę, dotknąć zimnych fal oceanu, poczuć zapach prehistorycznych gadów czy przeżyć prawdziwą zamieć śnieżną w czerwcowy wieczór. Oprócz walorów rozrywkowych Kino 5D Extreme spełnia również funkcje edukacyjne."

manti01

wiem, że są takie kina, dlatego przeraziłam się, że Małych Agentach czwarty wymiar polega na zdrapce, która uwalnia zapach.

lady_holly

W Zakopanym jest już kino 7D.

Szympi

No to szykujmy się na kino 53D...

Szympi

7D? o.O Pierwsze słyszę... Na czym to polega?

yvonneD

na tanim chwycie marketingowym

Szympi

Jak już to w Zakopanem ;)

użytkownik usunięty
manti01

Ale skąd oni wiedzą jak pachną dinozaury ? -.-
A co do kina w Zakopanem, to zbyt duże ono nie jest...

Byłem, święta racja, ogólnie wszystkie [x]D to trochę zabawa dla dzieci aniżeli kiniomaniaków dla których w sumie jest głównie filmweb...

użytkownik usunięty
RoomCays

Po co wql to całe 3D itp. ? Przecież liczą się umiejętności aktorów, reżysera itp. a nie komputera ! Jeśli już mowa o dzieciach to na czym one są teraz wychowywane? Jedno wielkie, tanie gówno bez przesłania. Co tam jakieś np. "przygody tintina" o byle czym z żałosnymi efektami, Król lew to jest coś :D

Albo od razu im dramaty puszczać i niech się uczą życia :P.

RoomCays

mistrzu!!!

ocenił(a) film na 3

Od kiedy to komputer ma jakieś umiejętności i 3D jest jedną z nich?

_Garret_Reza_

Dziś wystarczą kamery i kilka kliknięć więc nie wiem, tu się bardziej człowiek wysila, czy komputer, po tych kilku kliknięciach? ;)

ocenił(a) film na 3
RoomCays

Bo komputery to też się same wynalazły, wyprodukowały, oprogramowały i w ogóle... Człowiek tylko patrzy i tyle.

użytkownik usunięty
_Garret_Reza_

Oj tam oj tam zawsze się czepiają. Chodzi mi o to ,że ludzie mówią "pacz jakie efekty dawaj mu 10/10!" świetna gra aktorska, muzyka itp. itd "ee tam słabe efekty, to jakieś gówno daj mu 1 " .

_Garret_Reza_

Łatwiej jest zagrać dobrze, napisać dobry scenariusz, dobrze to wyreżyserować i chwycić widza za serce czy dorobić kilka błyskotek w sony vegasie?

RoomCays

Myślę, że trudno w ogóle brać się za ocenianie co jest trudniejsze - dobrze zagrać czy zrobić dobre efekty specjalne. I to, i to jest pracą, która wymaga wiedzy technicznej i praktycznej oraz lat doświadczenia. Faktem jest natomiast, że dobry film nie może się opierać tylko na efektach specjalnych, ale to nie powód, by ich nie doceniać.

ocenił(a) film na 3
milkaway

Gratuluję rozsądku i komentarza na poziomie! :)

ocenił(a) film na 3
RoomCays

Skoro kwestię efektów specjalnych zmniejszasz do robienia "błyskotek w vegasie" to kwestię aktorstwa i scenariusza powinieneś jeszcze zmniejszych do teatrzyka w przedszkolu. Wtedy pytanie byłoby poprawne.

użytkownik usunięty

zgadzam się to całe 3D w kinie to jedno wielkie gówno

lady_holly

Też tak najpierw pomyślałem.

napruto

Czytając powyższe komentarze stwierdzam, że chyba jedyny wiesz co miałam na myśli.

lady_holly

4D to powinien być jakiś przełom, jakieś "Mega-coś" tak jak bohaterowie wystający z ekranu tak, że prawie można ich dotknąć. A tu mamy jakieś nędzne śmierdzące papierki.

napruto

Dokładnie.

lady_holly

Haha, też tak pomyślałam, jak usłyszałam o tych zdrapkach xD Już widzę, jak im to wyjdzie (a raczej nie wyjdzie).

lady_holly

Byłem w kinie 4D na jakimś filmie o dinozaurach. Najlepszy moment był gdy T-rex się na mnie (wszystkich w kinie) spojrzał i ryknął. Wtedy z siedzenia przede mną dmuchnęło na mnie powietrze (mam nadzieję, że ten gość nie pierdnął), albo gdy ten T-rex ugryzł Triceratopsa i wytrysnęła mi na twarz (bez skojarzeń z innych filmów) woda.

Sebaking

No i tak właśnie powinno wyglądać kino 4d.

użytkownik usunięty
Sebaking

tylko filmy za krótkie

Sebaking

Ja byłam w Polsce na "Podziemnej kopalni" i drugim filmiku i było całkiem całkiem. Podmuchy wiatru kiedy "jedzie się" kolejką, woda spryskiwana na twarz. Najstraszniejsze było dla mnie jak trójwywmiarowe pająki spusczały mi się centralnie na twarrz. Brrr.
Byłam też w Londynie w Madame Tussauds na "Marvel Super Heroes" i to był najfajnieszy film tego rodzaju, jaki widziałam. Trwał chyba całe 20 min. podczas których superbohaterowie ratowali świat. ;) Były momenty śmieszne (Hulk i jego wiatry ;) i "grozy" - szpony chciały mi się wbić w plecy przez fotel. ;)

lady_holly

Widziałem i wąchałem tą karteczke, ale bieda chwyt marketingowy niby 4D sami niech sobie wąchają karteczki...

Nowaciu

Przypomniała mi się moda mojego dzieciństwa na zbieranie karteczek notesikowych - niektóre były zapachowe. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones