PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9721}

Mali agenci

Spy Kids
5,4 62 296
ocen
5,4 10 1 62296
4,9 14
ocen krytyków
Mali agenci
powrót do forum filmu Mali agenci

To jest jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem!!! Już nawet polskie komedie romantyczne prezentują wile lepszy poziom od tego CZEGOŚ!!!

Nike

To jest film DLA DZIEEECI, zapytaj dzieci w wieku od 6 do 10 (czy jakoś tak) po oglądnięciu ile dają temu filmowi od 0 do 10, to nie będą w stanie z wrażenia podnieść ręki do klawiatury, jak mi jakiś kolo w wieku 18 w zwyż mówi że film jest głupi i mu się nie podobał, żle mierzy, nie jemu oceniać film tylko komuś dwa razy młodszemu :):) Ja jak widze np Power Rangers i inne tego typu produkcje to mnie na wymioty ciągnie (zwłaszcza jak słyszę te ich pełne zawzięcia hjaaaa!!!! czy woaaaa !!! (ŻYG) ale cóż takie produkcje będą, bo to DZIECI wydają masę kasy i takim czymś można je łatwo zwabić :) Więc niech mi nikt stary nie ocenia tego filmu swoją miarą :) tylko miarą swoich dzieci ...

Nike

jak oglądasz gnioty typu "zbuntowany anioł" czy "klan" to się nie dziwie

Armagedon

że Rodriguez nakręcił taką dziecinadę też jestem zdziwiony. Cóż, należy pamiętać że to produkcja dla dzieci i "młodych duchem" (moja matka twierdzi że to "zabawna komedia"), nie dla nas.

Nike

Odpowiedź jest prosta: jaki producent odmówi Rodriguezowi? A tak w ogóle to geniusz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones