PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867995}

Malcolm i Marie

Malcolm & Marie
6,7 23 785
ocen
6,7 10 1 23785
5,7 35
ocen krytyków
Malcolm i Marie
powrót do forum filmu Malcolm i Marie

Kiedy Malcolm obudził się następnego dnia i zaczął szukać Marie, gorąco łudziłam się, że znajdzie ja w wannie z podciętymi żyłami, z martwym spojrzeniem wbitym w ścianę.. Ostatni dialog jaki oddała mu "Dziękuję Marie" był podsumowaniem tego co Malcolm nie zrobił a mógł, co Marie dusiła w sobie cały czas i co ją zabijało. On skończył to jednym słowem "Przepraszam" tym samym przyznając rację Marie, że wszystko co powiedziała było prawdą o nim. Dlatego też jej samobójstwo dałoby niewyobrażalna glebie całemu filmowi.
To ze stali koło siebie żywi. To takie nijakie..

ocenił(a) film na 8
Wowowo

Ja to widze inaczej, samobojstwo byloby sztucznym zaszokowaniem widza, nie pasujacym. Cala klotnia ktora sie obserwuje sprawia wrazenie bardzo intymnej i podskornej, co chwile mialem wrazenie, ze juz jak sie pogodzili to na dobre i co chwile cos nowego sie pojawialo. Caly czas film zmierzal do takiego konca, ze sie godza i zakonczenie jest okej. Zakonczenie nie jest tak istotne, jak to zeby zobaczyc o co kloci sie ta para i jak rozwiazuja ten konflikt, ze czasem wystarczy zwykle powiedzenie: przepraszam, dziekuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones