PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696196}

Makbet

Macbeth
6,6 42 273
oceny
6,6 10 1 42273
6,4 16
ocen krytyków
Makbet
powrót do forum filmu Makbet

Premiera światowa była wyznaczona na styczeń, a tu coś ani widu, ani słychu... Wstrzymano produkcję ? Jeśli tak, to na jakim etapie? Strasznie chciałam to obejrzeć :/

ocenił(a) film na 8
Shayera

Ja też właśnie czekam na ten film a póki co nie ma nawet żadnego zwiastuna ani nic.

ocenił(a) film na 7
Shayera

Film jeszcze jest w post-produkcji. Niemiecka premiera filmu, która miała być tą pierwszą, została przeniesiona na grudzień. Film wyjdzie pod koniec roku.

ocenił(a) film na 9
Andaira

Dzięki za podzielenie się informacjami! Zacny avatar ^^

ocenił(a) film na 7
Shayera

Nie ma za co. ;) Ja również bardzo wyczekuję tego filmu, więc śledzę wszelkie nowinki na jego temat.
Haha, dziękuję bardzo. :D Mi też się podoba. :P

użytkownik usunięty
Andaira

Wielkie dzięki! Patrzę: pisze ,,29 lutego", a już kwiecień i nic... Też strasznie czekam na premierę...

ocenił(a) film na 7

Nie ma za co. :)
Po prawdzie, to dodałam odpowiednią premierę do bazy, ale filmweb ma ostatnio wiele błędów - począwszy od znikających postów i kontrybucji - i ona nie wyświetla się na stronie głównej. Tak byłoby wszystko jasne.
W każdym razie - niestety do premiery przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. ;)

użytkownik usunięty
Andaira

Też zauważyłem te błędy... U mnie niektóre filmy automatycznie zaznaczają się do ,,nie jestem zainteresowany"... Praktycznie wszystkie, które mam za takie oznaczone, oznaczyły się same... w każdym razię dzięki za informacje!

użytkownik usunięty
Andaira

Ehhh... Już nawet w komentarzach się mylę... Nie "29 lutego" ale "29 stycznia"

ocenił(a) film na 9
Shayera

Bo czekali na Cannes. I słusznie "zdobywca Złotej Palmy" będzie ładniej wyglądało na tym pięknym plakacie :D Trzymamy kciuki siostro!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones