PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696196}

Makbet

Macbeth
6,6 42 273
oceny
6,6 10 1 42273
6,4 16
ocen krytyków
Makbet
powrót do forum filmu Makbet

Dlaczego nie mogła Lady Makbet zagrać Natalie Portman?? Zastąpili ją jakąś Cotilliard, której ja osobiście nie znosze i nie widzę w tej roli. Ciekawa jestem czy będzie mi dane zobaczyć kiedyś na ekranie duet Portman+Fassbender.... wątpie.

karoljna94

Portman w "Czarnym Łabędziu" zagrała taką sierotę że trudno wyobrazić mi sobie ją w tej roli. Już w "Thorze" irytowała nie miłosiernie. Zdaje sobie sprawę że Natalie ma rzesze wielbicieli ale dla mnie jako aktorka jest strasznie mdła. Na plus jestem w stanie ocenić jedynie rolę w "Leonie"... rolę jej życia jakby nie było

MikeyS

Taką sierote, że otrzymała za tą role Oscara.. dla mnie to ta francuska wywłoka jest mdła, po prostu strasznie mnie irytuje jej gra aktorska, jej mimika... ale, każdy ma swój gust :)

karoljna94

"Taką sierotę że otrzymała za tę rolę Oscara".... A co ma piernik do wiatraka ? Zagrała sierotę, zrobiła to dobrze i Oscar powędrował w jej ręce. BTW ten Oscar to po części zasługa ostrej kampanii promocyjnej. I podobnie jak Anne Hathaway która swoją "Oscarową kampanią" zraziła do siebie większość widzów tak i Natalie zniknęła z ekranów i nie ma jej do dziś.

MikeyS

Może powodem jest to, że urodziła dziecko i zdecydowała się na jakiś czas odpuścić? Odpowiedz sobie sam.

MikeyS

też nie przepadam za tą aktorką, i w sumie w Thorze- tylko ona mi przeszkadzała

karoljna94

Na castingu pewnie nikt nie wiedział, że nie znosisz cotilliard, gdyby wiedzieli z pewnością by jej nie zatrudnili.

ocenił(a) film na 8
karoljna94

Bo nikogo nie obchodzi twoje zdanie. Mam nadzieję, że nigdy nie zagrają razem, a ty będziesz płakać

trukomholek

Nie będę, poza tym twój komentarz jest zbędny : )

ocenił(a) film na 8
karoljna94

tak jak twój post :)

trukomholek

Piszesz, że nikogo nie obchodzi moje zdanie, tylko, że ja nie dbam o to, wyrażam swoją opinie i po to też na filmwebie istnieje możliwość dodania komentarza, o czym chyba dopiero zdałeś sobie sprawę. :) Idź zatruwać życie komuś innemu, bez odbioru.

ocenił(a) film na 8
karoljna94

twoja opinia jest bezwartościowa, tak samo jak ty hehe

ocenił(a) film na 4
karoljna94

co jak co ale talentu Cotillard nie można odmówić. Każdy film, w którym gra zawsze na jej konto przynosi dobre recenzje. Ma absolutnie hipnotyzujący głos, który bardzo podnieca faceta. Portman jest w porządku, stara się i zawsze fajnie się ją ogląda. Porównując jednak talent Cotillard i Portman to niestety, ale ta pierwsza zdecydowanie wygrywa.

ocenił(a) film na 10
karoljna94

Hola hola, przecież grają razem u Terrence'a Malika. Nie ma płaczu, doczekasz się :D

ocenił(a) film na 7
karoljna94

Całe szczęście! Cottilard jest starsza, dojrzalsza, zdolniejsza.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones