PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007869}
4,0 6 828
ocen
4,0 10 1 6828
2,7 14
ocen krytyków
Madame Web
powrót do forum filmu Madame Web

Film fabularnie tak ledwo średnio i wiele rzeczy tutaj się nie klei, wymieniać nie będę ani spoilerować, bo w tym przypadku nie warto w ogóle się w to zagłębiać, zresztą czego oczekiwać po Marvelu + film sci-fi - czego niektórzy chyba nadal nie pojęli, to tak jakby spytać czemu np. Godzilla lub Kong w filmach nie są ukazani choć raz w scenie kiedy srają xD

Technicznie - jeden z lepiej zmontowanych audiowizualnie filmów, które obejrzałem w ostatnim czasie, dźwięk dopracowany, VFX też nawet OK, w Atmosie u mnie brzmiało to kozacko, ale pójść do IMAXa na ten film głównie nastawiając się na niezły upust bassu i efekciarstwo nadal na dobrym poziomie, a nie fabułę i spójność - nie żałowałbym.

W 8,5/10 audiowizualnie film wykorzystuje potencjał sal kinowych i to co mogą ukazać, z kolei takie The Marvels to była porażka nie dość, że fabularna, nudna, to technicznie również i żałuję, że wydałem w listopadzie ponad 30 PLN na bilet do IMAXa na ten syf.

Każdy kto dysponuje dobrym zestawem kina domowego i nastawia się na dobrą "pożywkę" dźwięku czy zmontowania niektórych scen - będzie zadowolony oglądając Madame Web.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones