PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=746776}

Machina wojenna

War Machine
5,7 14 tys. ocen
5,7 10 1 13995
4,6 10 krytyków
Machina wojenna
powrót do forum filmu Machina wojenna

Nie wiem czy Brad Pitt jest tak łasy na kasę czy po prostu wydaje szybciej niż zarabia aby grać w takich gównianych produkcjach. A może ten chłop ma takie czerwone poglądy. To kino polityczne, siejące marksistowską propagandę. Dzięki bogu tak nieumiejętnie, że tylko komuchy mogą się na tym filmie rozerwać. A zdrowych, normalnych ludzi ten film na amen zanudzi.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

Mylisz się. Ten film szydzi z lewackich polityków, wyśmiewa ich i pokazuje ich głupotę. To jest film antylewacki.

ocenił(a) film na 1
Inga__filmweb

Niestety nie podyskutujemy gdyż ten film był tak denny, że nie pamiętam w ogóle o czym on był. Obejrzałem i po godzinie o nim zapomniałem, dzięki bogu. Po przypomnieniu trailerem, pamiętam tylko, że go oglądałem i że mi się bardzo nie podobała debilna rola Brada Pita. Ale skoro napisałem wcześniejszy komentarz to znaczy, że zobaczyłem tam czerwoną propagandę. Skoro uważasz, że pieprzę to musisz podać konkretne przykłady scen do których się odniosę.

ocenił(a) film na 7
Janekkowalski2011

A tu nie chodzi o sceny a cały przekaz filmu czyli politykę Obamy, jak toczyć wojnę bez toczenia wojny. To nie film szerzy ideologię, tylko pokazuje jak jest, a jest źle. A Pitt świetny - fantastycznie uchwycił cechy oryginalnego generała McChrystala, który był niezłym pajacem.

ocenił(a) film na 1
Inga__filmweb

Sorry ale jednak tak bardzo nie pamiętam tego filmu, że nawet nie pamiętam o jaki konflikt chodziło a już na pewno takie szczegóły jak to kto był wtedy prezydentem albo czy generał McDonald był pajacem czy nie był. A nie chce mi się go jeszcze raz oglądać aby upewnić się, że prawidłowo oceniłem ten film. Muszę z tym żyć ;-)