PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602026}

Mały Książę

Le Petit Prince
7,6 89 457
ocen
7,6 10 1 89457
6,1 11
ocen krytyków
Mały Książę
powrót do forum filmu Mały Książę

Piękny film!

ocenił(a) film na 10

Dzisiaj poszłam na ten film do kina z małymi kuzynkami, siostrą, mamą i ciocią. Zgadnijcie kto płakał, a kto zachował zimną krew. ;) Bardzo wzruszył nas ten film, niektóre momenty są przezabawne, a niektóre zmuszają do uronienia kilku łez. Mogę polecić ten film każdemu, nie ważne, czy dorosły, czy dziecko. Każdy powinien zobaczyć ten film. :) Oczywiście zaraz po przeczytaniu książki. ^^

irreply

Zapewne płakałaś albo ty, albo twoja matka lub ciotka,

mataertest

albo kuzynki

foxy1990

Nie, w to, że twoj siostry cioteczne płakały raczej wątpię

mataertest

raczej sie smialy hehehe potem baby dorastala i płączą z byle powodu i tak im zostaje

użytkownik usunięty
irreply

Tak jest, bardzo dobra animacja a szczególnie w pamięć zapadają sceny z kartonu czy jak to się tam nazywa.
Ot zagwozdkę zadałaś użytkownikom, zapewne płakali dorośli :-)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8

No kto płakał ?
Dorośli bo dzieci nie rozumieją tego filmu.

Jak wychodziłam z kina to dziewczynka mówi do mamy :
Mnie najbardziej się podobało jak Pan uderzał samochodem.


Jestem pozytywnie zaskoczona tym filmem.
Szłam na niego z niechęcią, a okazał się piękny.
Ale przyznam szczerze, gdyby nie wpleciono historii terroryzowanej przez mamę dziewczynki, mogło by byc kiepsko.

ocenił(a) film na 9
irreply

Przepiękny film dużo lepszy niż frozen czy coś innego ... Naprawdę wzruszający ja płakałam z moją córką, ta bajka skłoniła ją do refleksji super wyróżnia się na tle dzisiejszych pustych bajek

ocenił(a) film na 6
irreply

Ja uważam że film jest beznadziejny nawet jak pierwszy raz oglądałem już się znudziłem w ostatnich 40 minótach,oceniłem ten film na 3.

irreply

Do uronienia kilku łez? Ja płakałam jak dziecko, któremu zabiera się ulubioną zabawkę ;) Piękny film.

ocenił(a) film na 9
Lady_Perpetua

Ja oglądałam ten film bez dzieci, byłam sama w domu i ryczałam w głos. Bo jestem bardzo dorosła i niestety ZAPOMNIAŁAM, czyli stało się to, czego tak bardzo obawiał się Pilot.

ocenił(a) film na 5
irreply

Może i byłby to dobry film gdyby nie ta słaba animacja. Ja się pytam na co Twórcy wydali przeszło 81 mln zielonych, jeśli na takie słabe zdjęcia, kanciaste postacie to brak mi słów, dodam do tego jeszcze, co rusz zez u każdego z bohaterów.

ocenił(a) film na 9
van_der

Kanciaste postacie to celowy zabieg. W takiej konwencji powstał np. Fantastyczny Pan Lis. Na co poszło 81 mln? Podejrzewam, że większość na promocję. Trochę mi szkoda, że film nie zrobił dużej furory. Na pewno pozytywnym aspektem było przypomnienie historii Małego Księcia dzisiejszym dorosłym, którzy powinni tą lekturę przedstawić swoim dzieciakom, przede wszystkim w wersji literackiej, bo jest ona skierowana w równym stopniu do dzieci, jak i dorosłych. Druga część niestety obniżyła loty i była zwykłą bają, jakich setki dzisiaj. Ale mimo wszystko warto przypomnieć sobie tą niezwykłą historię.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones