PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226856}

Małe dzieci

Little Children
7,2 31 207
ocen
7,2 10 1 31207
7,4 13
ocen krytyków
Małe dzieci
powrót do forum filmu Małe dzieci

NUDNY

ocenił(a) film na 4

PO TAK DOBRYCH RECENZJACH JAKIE DOSTAŁ TEN FILM SPODZIEWAŁAM SIĘ bardzo dobrego filmu,a tymczasem dostałam wlekącą sie akcję przeplataną scenami kopulacji między parą głownych bohaterów.Już więcej zakłamamia i obłudy mieszkanców przedmieśc można znalesc w "Gotowych na wszystko".Romanse zdarzają się często,tak jak często nieudane małżeństwa.Najciekawszym wątkiem była tu sprawa pedofila,a najwięcej werwy miała jego matka,broniąca go niczym lwica.Zastanawia mnie czemu Winslet dostała za tą role nominację do Oskara.

ocenił(a) film na 9
littillea

A nie sadzisz, że film jest trochę głębszy w wymowie, że porusza bardzo ważny temat, jakim jest dojrzałość społeczna i emocjonalna. To bardzo ważny problem, bo takich tytułowych "małych dzieci" jest coraz więcej wśród dorosłych. Wydaje mi się to dość istotną kwestią, bo nie chodzi tu li tylko o ukazanie obłudy - to dobry film pedagogiczny dla dorosłych.
A Winslet dostała, bo dobrze zagrała :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
littillea

Usnęłam na nim...:|, też mi się wydaje, że jest mnóstwo o wiele lepszych filmów na nominacje. I to nawet nie jest taki sobie. On po prostu był straszny.

Ma głębię zapewne, zależy kto go ogląda i czego w tym filmie szuka. Ja natomiast nic tu niestety nie znalazłam godnego podziwu, chociaż początek był nawet frapujący.

ocenił(a) film na 4
powerful_warrior

Magdo,zgadzam się z tobą,też nie znalazłam w tym filmie głębi.

ocenił(a) film na 9
littillea

zle szukalyscie albo poprostu nie dojrzałyście do fabuly tego filmu, poniewaz jest on gleboki i ma wyrazne przeslanie

ocenił(a) film na 4
Nozix

Może rozwiniesz swoją wypowiedz?Ja sie po prostu zawiodłam na tym filmie,za dużo po prostu oczekiwałam.

littillea

Aby odrobinę zrozumieć ten film warto sięgnąć do literatury!
A wtedy z pewnością odkryjesz głębię i konflikty wewnętrzne poszczególnych bohaterów. Na początek podsuwam "Pani Bovary" Gustawa Flauberta.

ocenił(a) film na 4
kamga

Czytałam już PB,jakoś nie widzę podobieństwa pomiędzy bohaterami,to raczej uboga wersja tego dzieła Flauberta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones