PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723335}

Mała Stopa

Smallfoot
6,7 12 035
ocen
6,7 10 1 12035
Mała Stopa
powrót do forum filmu Mała Stopa

Nie spodziewałem się, że to będzie takie dobre. Wraz z żoną i dziećmi bawiliśmy się świetnie. Jednak oferuje coś więcej i nie chodzi tylko o konflikt gatunków, ale bardzo aktualny przekaz jak ludem można sterować (media i te sprawy). To mimo wszystko rozrywka, ale najwyższej próby, a po reakcjach na niemal pełnej sali, gdzie było słychać pełno śmiechów również dorosłych, to większości się podobała.

ocenił(a) film na 7
d_devil_2

Dla dzieci w jakim wieku polecałbyś tą bajkę?

asik_87

Ta bajka jest dosyć uniwersalna. Zarówno nam rodzicom się podobało, ale i moim dzieciom - 6 i 9 lat, ale myślę, że i 3 latek bez problemu obejrzy tę animację.

ocenił(a) film na 8
d_devil_2

Pytanie tylko, czy taki kilkulatek zrozumie antyreligijne przesłanie filmu, zachętę do kwestionowania pradawnych "prawd" i podważania autorytetów.

ocenił(a) film na 8
lew890

Pewnie nie zrozumie ale i nie musi, to przesłanie może trafić do starszych dzieci i dorosłych, ta animacja jest o tyle uniwersalna że mniejsze dzieci też mają w niej coś dla siebie. Poza tym słowo "antyreligijne przesłanie" jest tutaj krzywdzące.

ocenił(a) film na 8
fizzlymike

Antydogmatyczne brzmi lepiej? Ja wyraźnie odczytałem przesłanie filmu jako potępiające religie, które przysłaniają nam rzeczywistość i ograniczają zdolności poznawcze ludzi.

ocenił(a) film na 8
d_devil_2

Zdecydowanie się zgadzam, świetnie poruszony temat religii (dla starszych), a i dzieci świetnie się bawią. Wspaniałą animacja, fajnie czasem obejrzeć coś innego niż tylko bajki skupiające się wyłącznie na wątku miłości (chociaż tutaj też go nie zabrakło to jednak jest na drugim planie i wypada to dobrze). Jak to ująłeś: nie spodziewałem się że będzie aż tak dobre ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones