PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=446458}

Mądrość i seks

Filth and Wisdom
5,8 3 689
ocen
5,8 10 1 3689
4,2 4
oceny krytyków
Mądrość i seks
powrót do forum filmu Mądrość i seks

Dla mnie bomba - optymistyczny i zabawny, jest kilka pozytywnie głupkowtych momentów. Nie wiem czemu ale delikatnie skojarzył mi sie z 4rooms, dodatkowo extra ścieżka dzwiękowa - a cygańska kapela punkowa głównego aktora naprawdę wpada w ucho ;) Polecam, a reżyserski debiut Madonny uważam za udany ;) 10/10

ocenił(a) film na 5
karimisia2

Co jak co, ale żeby za to dawać 10/10 to chyba trzeba nie widzieć NAPRAWDĘ dobrych filmów...

Wynudziłam się na nim jak nie wiem, w którym momencie on zabawny to nie mam pojęcia...W pewnych momentach się zastanawiałam o co w nim chodzi...
Naprawdę, film bez żadnych rewelacji. Ja mu dałam 5/10 co mi się wydaje odpowiednią do tego filmu oceną. Ta fabuła jakaś zmiętolona jest, o co chodziło w tym filmie do teraz się zastanawiam. ;p No, ale ja się już powtarzam.

ocenił(a) film na 5
Larienne

Również ocenę 5/10 uważam, za sprawiedliwą. Na plus mogę zaliczyć muzykę, pomysł, ładniutką główną aktorkę, scenę z muzyką Britney ;) Ale w tym filmie jest wiele znaków zapytania, wszędzie panujący chaos. Muszę przyznać, że mimo to pozytywne zaskoczenie-na pewno nie jest to typowa komercyjna szmira. Może i Madonna na stare lata powinna zabrać się za kamerę? W końcu nie obrazu Kraków zbudowano, nie mówiąc o stadionach na Euro2012 ;) ...

ocenił(a) film na 8
karimisia2

też mi się podobał;] ale to 10/10 to rzeczywiście przesada.
Jak dla mnie to 8/10.

ocenił(a) film na 6
yyyy

Dla mnie film na 6
Muzyka rewelacyjna ;)

ocenił(a) film na 6
Makowa_Panienka_3

dla mnie tez 6...szacun za note :) muza 1 klasa, zdjecia tez, chociaz pare scen nakreconych pod zlym katem (widac pospiech)

ocenił(a) film na 8
karimisia2

ja dalam 8 :) film fajny, lekki i przyjemny :)

ocenił(a) film na 9
BiShKoPt

Ja również dałam 8. Naprawdę spore zaskoczenie debiutem reżyserskim Madonny, oczywiście in plus. Film świetny, sympatyczny i pozytywny. Na całe szczęście nie jest to kolejna komediowa szmira.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones