PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556429}

Lustra 2

Mirrors 2
5,3 16 304
oceny
5,3 10 1 16304
Lustra 2
powrót do forum filmu Lustra 2

1/10

ocenił(a) film na 1

Uśmiałam się po pachy. ;D No normalnie padłam jak ona pod tym prysznicem straciła
głowę. ;D

pauka94

Następnym razem proponuję dopisać [SPOILER] ...

ocenił(a) film na 1
Techno1r

nie spoiler. Oglądałam ten film do połowy, bo potem z tego ""strachu" zasnęłam. Ale zdążyłam się pośmiać ;)

pauka94

Chodziło mi o motyw z prysznicem ;) Zamierzam go obejrzeć i niestety będę wiedział kiedy przygotować się na małe "buu" ;p

ocenił(a) film na 1
Techno1r

To jedna scena.. jest wiele innych

ocenił(a) film na 5
pauka94

Mniejsza o spoiler.....
Najlepsza scena haha.
Rozkminiałam potem dosyć dłuugo czy rzeczywiście kawałek szyby z prysznica mógłby przełamać się przez skórę, kręgosłup i znowu skórę....Ale coo tam...przynajmniej się pośmiałam.

ocenił(a) film na 5
pauka94

Nie rozumiem jak możesz dać filmowi na którym się "uśmiałaś po pachy" 1\10. Ogólnie zgoda, poza dobrym początkiem ten film okazał się przewidywalnym, ckliwym, nie wiadomo czym, bez klimatu, ale ja daję ocenę właśnie za samo to,że kilkukrotnie się uśmiałem, albo jak achillesy sobie pociął haha, lustra zabijają w efektowny, kreatywny i zabawny sposób i nie zasługuja na jedynkę... choć ogólnie fabuła w tym filmie jest beznadziejna

ocenił(a) film na 1
kryszti

Moja ocena została wystawiona na podstawie fabuły, akcji, efektów itp. itd. Dla mnie film, który miał mnie wystraszyć rozśmieszył mnie i to jest cała porażka filmu.

ocenił(a) film na 5
pauka94

No ok ale nie powinno się dawać najniższej oceny który nas rozśmieszył, bądź co bądź to coś pozytywnego, gdybym przed oglądaniem horrorów nastawia łsię na strach psułbym sobie całą przyjemność

ocenił(a) film na 5
pauka94

Udaj się na terapię do psychiatry póki jeszcze jesteś do odratowania, normalnych ludzi śmierć nie rozśmiesza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones