PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1019}

Lot nad kukułczym gniazdem

One Flew Over the Cuckoo's Nest
8,5 407 577
ocen
8,5 10 1 407577
8,7 50
ocen krytyków
Lot nad kukułczym gniazdem
powrót do forum filmu Lot nad kukułczym gniazdem

OMG!!!

ocenił(a) film na 1

NIEWIEM JAK TAK STARE FILMY MOGĄ BYĆ W TOP 100!! LUDZIE PRZECIEZ TAM JEST 0 EFEKTOW SPECJALNYCH! LUDZIE PRZECIEZ W TAKICH STARYCH FILMACH WSZYSTKO WYGLADA TAK SZTUCZNIE ZE AZ GŁOWA BOLI...TEN FILM NIE ZASŁUGUJE NAWET NA 1! NIE OBRZEJRZALEM GO ALE WIEM ZE TAK JEST BO NIE MA INNEJ OPCJI!! TO TAK SAMO JAKBY KOMPUTER Z PRZED 20 LAT MIALBY BYC LEPSZY OD TYCH WSPÓŁCZESNYCH! DOBRE FILMY ZACZYNAJA SIE JAK DO MNIE OD 1995 roku w ktorych sceneria, efekty, wyglad aktorow i muzyka bardziej mi odpowiada...pozdrawiam wszystkich

herbul

trafiłeś do joemonstera :D
http://www.joemonster.org/art/7793/Fachowe-opinie-kinomaniakow

ocenił(a) film na 10
herbul

Hmm ja tez pierwsze co pomyślałam, to że to prowokacja... coś w tym jest... a jak nie prowokacja to no coments...kazdy normalny rozumie o co chodzi... efekty specjalne! heh juz wiem dla kogo sa kręcone gwiezdne wojny... a zawsze zastanawiałam sie kto to ogląda...

ocenił(a) film na 9
mrrruffka

Prowokacja i raczej nie ma o czym dyskutować. Szkoda takich ludzi nie doceniających magii kina, ale cóż... Jak to powiedziano w jednym filmie: "Ci ludzie zachowują się jakby mieli IQ mniejsze od numeru buta"

BTW, Gwiezdne Wojny są bardzo spoko IMHO :]

ocenił(a) film na 10
herbul

żal mi tego człowieka...szanuje każde zdanie bo o gustach sie nie dyskutuje ale on nawet nie oglądał tych filmów...żal

herbul

wynika z powyższego, iż sam jesteś słabym efektem specjalnym - takim z początku lat '90. Bój się!

ocenił(a) film na 10
Fatalicjoza

to będzie głupi spam ale muszę to napisac :

hahahahahahahahahahhahahahahaaaaaaaaaaaaghhahahahha brawo dla zalozyciela tematu

ocenił(a) film na 9
hell555

czy tzw. mityczni ONI czyszczą ten portal z takich śmieci jak ten nabijacz postów, prowokacja poniżej pasa kopiowana hurtowo pod filmami? nie rozumiem tego. jest caaałe mnóstwo takich postów pod filmami i wciąż jeszcze tyle użytkowników się na to nabiera i poci nad udowodnieniem swojej racji, że film był cudowny a założyciel postu "jest dzieckiem skrzywdzonym przez los i ma IQ mniejsze niż numer buta" bezsensowne przepychanki słowne. takie topicki- tasiemce mocno osłabiają poziom tego portalu a służą tylko uciesze ich założycieli. a może oni wszyscy są jakąś tajną kliką i się ścigają kto więcej postów nabije?? :]

ocenił(a) film na 10
the_lesser_of_two_evils

Wszystko prawda, niestety "oni" nie mogą nic zrobić. Zasady w miarę jasno określają, jakie posty należy usuwać, i ten się do usunięcia nie kwalifikuje. Też żałuję. :-( Jedyny obecnie sposób na tego rodzaju tolli to niedokarmianie ich. Można też pisać do Redakcji lub Vimo z sugestiami, by zasady zmienić. Może kiedyś zostaną uwzględnione...

herbul

Ludzie zobaczcie jak ten człowiek ocenia filmy!!
Seksmisja,Lot nad kukułczym gniazdem,Godfather ----> jeden punkt!!!!!
Filadelfii dał 2.
No normalnie szok.Efekty specjalne?? Dla mnie takie cuuuuuuśśś mogło by nie istnieć.Dziwi mnie że Forrest Gump ma u niego 10 pkt ale to pewnie przez pomyłkę.
Pozdrawiam wszystkie dzieci NEO

ocenił(a) film na 9
fuck_

Forrest ocenil na 10 bo tam jest sporo efektow specjalnych: jak chocby wklejanie hanksa w stare kroniki filmowe. Efekty to tylko dodatek, sa arcydziela bez grama efektow jak chocby: 12 gniewnych ludzi! Zal czytac co ten prowokator pisze!

ocenił(a) film na 9
herbul

powiedziałbym ci coś, ale nie po pierwsze nie zrozumiesz, a po drugie nie będzie żadnych efektów specjalnych w mojej wypowiedzi ( czytaj: minek, pisania duzymi literami, słów typu koffam itp ) więc i tak jej nie przeczytasz, eh...

herbul

Jedna z najgłupszych wypowiedzi jaki mialem tu okazje przeczytac . To zwykla prowokacja albo idiotyzm , a moze jedno i drugie :)

ocenił(a) film na 8
herbul

Ten temat JESZCZE ŻYJE??? Ludzie, opanujcie się. Nie karmcie trolla!
Nie napiszę, co myślę, żeby moja wypowiedź nie była usunięta. Generalnie zgadzam się z wypowiedzią Leona Tarantino w tym wątku, z 1 stycznia 2007.

herbul

a jak nie oglądałeś to skąd wiesz, co to za film i czy są w nim jakieś efekty specjalne i na jaką ocenę zasługuje! opanuj się!!!

herbul

yy ?!?! no i co z tego, ze nie ma tam efektow specjalnych ?!?! to nie jest film akcji, tylko film psychologiczny. i jak smiesz w ogole go oceniach, skoro go nie ogladales ?!?!

ocenił(a) film na 10
smutas8

wez facet...szkoda z prowokatorem gadac;/ Powstawial same jedynki Ojcu chrzestnemu 1, 2 i lotowi nad kukulczym gniazdem...jesli co pominelam to sorry,,

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
herbul

jak można oceniać film, kiedy sie go w ogóle nie widziało? To raz, dwa, jeżeli według Ciebie dobre filmy to tylko te z efektami specjalnymi, to sorrki, ale masz ograniczona wyobraźnię... ok, nie przeczę, to, co teraz można zrobić za pomocą komputerów to rewelacja i nie ulega wątpliwości, że niektóre filmy właśnie dzięki temu należy zauważyć. Ale tylko wtedy jeśli cała ocena ogranicza się do efektów specjalnych. Wydaje mi się, że w każdym filmie ważne jest to, żeby zauważyć jego głębszy sens, to, co reżyser chciał przekazać. "Lot..." to świetne kino, głębokie, poruszające, prawdziwe. To jeden z moich ulubionych filmów. Niejeden "nowoczesny" film mu nie dorównuje i nie dorówna... a tak na marginesie to uważam, że jest dużo starych filmów, które są godne uwagi i polecenia. Pozdrawiam kolegę

herbul

po co wy wogole odpisujecie na tego typu posty? to go tylko zacheca do zakladania wiecej tak debilnych tematow i wystawianie absurdalnych ocen klasykom kina :/ dajcie se na luz...

ocenił(a) film na 9
herbul

Kiedy wreszcie nauczycie się rozpoznawania trolli i NIEODPISYWANIA na ich posty?!

herbul

Ludzie nie widzicie, że ten cały "herbul" robi sobie z Was "jaja"?? To po prostu jakiś mocno ograniczony nastolatek, któremu się nudziło przed komputerem i sobie posta napisał, żebyście Wy, ludzie znający się na kinie oburzali się na niego. Kto normalny wyraża swoją opinię na jakikolwiek temat, nie znając go? Napisał, że nie oglądał tego filmu, a i tak wie, że jest do kitu. Nie bądźmy śmieszni... kolejne dziecko NEO!!!

mozaiko

tak zagadzam sie że to prowokacja
i że każdy kto pisze "kolejne dziecko NEO!!!" - jest kolejnym dzieckiem Neostrady

ocenił(a) film na 9
herbul

herbul ty się z kutasem na głowy zamieniłeś?! Jeszcze żaden komentarz mnie tak nie wkurzył.Proponuje Ci przeczytać to co napisałeś jeszcze raz i głęboko się nad tym zastanowić.A na co komu efekty specjalne w filmach fabularnych albo dramatach? Przecież w filmie najważniejsza jest fabuła, gra aktorów i to w jaki sposób film został wyreżyserowany.Mam nadzieje że Bóg Ci wybaczy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones