PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99}
7,4 53 498
ocen
7,4 10 1 53498
6,5 14
ocen krytyków
Lolita
powrót do forum filmu Lolita

Polecam wszystkim

ocenił(a) film na 9

Jeden z moich ulubionych filmów. Był czas, że codziennie go oglądałam. Świetnie zagrana rola przez Dominique Swain. Ta muzyka w tle na początku filmu magiczna. Najbardziej lubię początek jak Humbert przyjeżdza do domu Dolores. Muszę jeszcze książkę przeczytać.

ocenił(a) film na 10
natalaaxD

Miałam dokładnie tak samo :) Najpierw obejrzałam film, a potem przeczytałam książkę i nie żałuję, ponieważ nie miałam pojęcia co się za chwilę zdarzy w filmie. O dziwo film jednak bardziej mi się podobał, a zazwyczaj jest odwrotnie. Dominique była rewelacyjna, a muzyka niesamowita i często jej słucham. Jeden z najlepszych filmów.

ocenił(a) film na 9
AnneBoleyn1536

Właśnie przeczytałam książkę i powiem, że nie jestem nią zbytnio zachwycona, myślałam że będzie naprawdę dobra, nawet lepsza niż film. Niestety nie była. Film o wiele lepszy. Nie podobała mi się, no może już jak on z nią miał się znowu w podróż udać. Ale jakaś taka nudna ta książka. Polecam film:)

użytkownik usunięty
natalaaxD

Jeny. Ten film jest przepiekny.! Jeden z najlepszych jakie ogladalam. :)

natalaaxD

film, choc dobry, jest uproszczony, wrecz nieco splycony w porownaniu z ambitna ksiazka. dlatego sie go latwiej oglada. ot, cala filozofia.;)

użytkownik usunięty
natalaaxD

A gdzie mu tam do doskonałego obrazu mistrza Kubricka!

ocenił(a) film na 9

Nie mogę się wypowiedzieć na temat starszej wersji, gdy obejrzę, wtedy będę mogła porównywać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones