PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736267}
6,3 117 167
ocen
6,3 10 1 117167
3,6 16
ocen krytyków
Listy do M. 2
powrót do forum filmu Listy do M. 2

Ku....wa na Karolaka i całą resztę tych anty aktorów,jaszcze Stuhr z tej całej kliki amatorów coś potrafi.

użytkownik usunięty
tomek1973_2

Jestem rocznik 71'. Jeśli jesteś rocznik 73", jak wskazuje nick, to raczej chyba powinieneś rozwinąć bardziej swoją wypowiedź, niż tylko używanie wulgaryzmów. Nie zwracam uwagi na 20- latków, którym hormony buzują, i jeśli "nie zaliczą", to dostają szału. Ale facet w Twoim wieku, powinien mieć więcej do powiedzenia niż posłanie kilku ku..w, trójkropek nie zmienia tu sytuacji, ani nie wybiela piszącego. Na co dzień klnę jak szewc, ale we wpisach w necie, staram się zachować umiar, chociaż czasami to daremne. Właśnie ta pseudo-anonimowość w necie, stwarza okazje do zachowywania się jak troglodyci, przez niektórych użytkowników, przekonanych(mylnie i to bardzo) o swojej bezkarności. Dodatkowo, styl pisania i użyte słownictwo, zniechęca większość odbiorców do odpisywania na wulgarne i agresywne wpisy, jeśli więc nie masz zamiaru wstąpienia do państwa islamskiego, to raczej powinieneś napisać co Cię irytuje w filmie, albo kto(o Karolaku już wiem) i czemu, a nie tylko wykrzyczenie swojej nienawiści do jakiegoś tam aktora, lub grona aktorów.
I żeby było jasne, nie oglądałem jeszcze tego filmu i nie planuję w najbliższym, a nawet dalszym czasie,ponieważ, moim zdanie jet to produkcja nie wnosząca nic do ogólnej kinematografii, wręcz, z zasłyszanych opinii, będąca obrazą powyższych. Zdrowia życzę. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones