PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7316}

Liberator

Under Siege
6,5 30 898
ocen
6,5 10 1 30898
5,7 9
ocen krytyków
Liberator
powrót do forum filmu Liberator

Steven jest kozakiem, sam rozprawił się ze wszystkimi, nie ma na niego mocnych.

anonim7

Nie było mocnych przyjacielu, nie było. Teraz jest dwa razy cięższy i już tak nie funkcjonuje. Ale dawne filmy z jego udziałem bardzo chętnie oglądam. Tak czy owak, daję osiem. :)

Burmistrz

Nie przesadzaj, akurat dzisiaj widziałem jego aktualne zdięcie i prezentuje się ok, może nie jest to sylwetka instruktora fitness ale widać gołym okiem, że schudł, oto fotka:
http://www.contactmusic.com/ph oto/steven-seagal-2013-fighter s-only-world-mixed-martial-art s-awards-held_20055335

anonim7

http://www.contactmusic.com/photo/steven-seagal-2013-fighters-only-world-mixed-m artial-arts-awards-held_20055335

anonim7

Nie znam dobrze angielskiego ale widziałem datę, jeżeli teraz tak wygląda to szacun, jeżeli jednak tylko chciałby tak wyglądać to...

Burmistrz

Nie ma co narzekać, nie jest źle, a może być tylko lepiej, oby znów występował w dobrych filmach jak dawniej i prezentował przyzwoitą dla oka formę ;>

anonim7

Nie narzekam, lubię oglądać filmy z jego udziałem, i oby... :)
Pozdrawiam, do jutra.

Burmistrz

Wzajemnie, cześć.

ocenił(a) film na 10
anonim7

,,Sam rozprawił się ze wszystkimi ,, nie ma na niego mocnych ,, Tylko że w jednej akcji gdyby nie ,,Bogini Słonecznego Patrolu ,, Erika Eleniak ,, Casey Ryback był by już martwy .W tej scenie jak podłożył bombę pod łódz podwodną i wyszedł z wody zmeczony ,lewdo o siłach. Po zatym kilka osób załogi mu pomagało , wiec gdyby sam działał to też nie wiadomo jak by to wyszło .Nie mniej jednak film znakomity ,świetnie się go oglada .Wspaniała rozrywka .

bradock

Tak, masz rację,no ale większość roboty odwalił sam, ale to też dobrze, że mu pomagali, przynajmniej nikt nie powie, że jest pieprzonym Rambo, i wyszedł cało bez rysy, bo Tommy mu zarysował lico. Najlepszy wg mnie moment jak Steven wyrwał typowi gardło i jak się rozprawił z Tommym. No i oczywiście jak lalka wyskoczyła z tortu ;d;d

ocenił(a) film na 10
anonim7

Wszystko się zgadza się co napisałeś .Dla mnie też świetna scena była jak Steven i jego towarzysze uwalniali tych topiących się marynarzy a w tym czasie dzwonili ci wojskowi z Pentagonu i odebrała Erika i pyta się kto mówi a Admirał mówi poprosze z Casym Rybackiem ,a Erika mówi ,jest zajety ,strzela coś przekażać ? ,po czym daje słuchawkę Rybackowi i rozmawia on z Admirałem , a ci wszyscy wojskowi słuchają w pentagonie co oni rozmawiają i czasie ich rozmowy słuchać strzały .To chyba najlepszy moment w filmie według mnie ...

bradock

Racja, jak mogłem to pominąć hahahaha

ocenił(a) film na 6
anonim7

Przepraszam bardzo pana/panią, ale Rambo nie jest i nigdy nie był jak to się pan/pani wyraził/a "pieprzony"

SzymonS1

Wiem, wiem, ale chodziło mi o określenie Seagala, jak to niektórzy użytkownicy się o nim wypowiadali w innych tematach -"pieprzony Rambo", dlatego, że zawsze wszystkich sam załatwiał, a więc proszę wybaczyć to nieporozumienie bo zupełności się zgadzam, że Rambo nie jest pieprzony :)

ocenił(a) film na 6
anonim7

Ok, ja to tak trochę żartem pisałem, a przy okazji to zauważyłem że po twoim tekście można wywnioskować że jesteś facetem, mam na myśli słowo "mogłem" napisane 3 posty wyżej, a w profilu masz zaznaczoną połeć kobieta ..

SzymonS1

Bystre spostrzeżenie :)

ocenił(a) film na 2
anonim7

Wybuchające masło w termosie mówi wszystko o filmach z tym Panem.
Mógł być na prawdę dobry film, ale jak zwykle filmy z tym panem są zwalone.

_Lennox_

Jak dla mnie są zajebiste.

anonim7

Tak samo jak Messi czy C.Ronaldo :)

Pajo

Można tak porównać, tylko oni na boisku ;d

użytkownik usunięty
anonim7

zajebisty film!

Wiadomka ;)

ocenił(a) film na 8
anonim7

Prywatnie nie wiadomo jaki jest, może nie wie jak otworzyć drzwi dopóki mu ktoś nie pokaże.....;)

kkrajewska2

Jak to nie wie? Steven otwiera drzwi z kopa, jak na prawdziwego kozaka przystało, widać, że jesteś dziewczyną i nie znasz życia :)

ocenił(a) film na 8
anonim7

Właśnie wiem i do tego duużą dziewczynką i wiem jaki taki niby maczo potrafi być ;) hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones