PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105173}

Lepiej późno niż później

Something's Gotta Give
7,0 139 178
ocen
7,0 10 1 139178
6,8 25
ocen krytyków
Lepiej późno niż później
powrót do forum filmu Lepiej późno niż później

Odwołali film nie bedzie leciał w sobote na TVN z powodu żałoby ://
jak myślicie powinni to odwoływać czy nie??

Mary_19

Jeśli na czas żałoby, wszytskie szanujące się stacje odwołały wszelkiego rodzaju "programy rozrywkowe" to komedie też tzreba było zastąpić innymi filmami (przykładem jest chociażby wczorajsza zamiana "Dziewczyny z Alabamy na TVP2 na film "Wichrowe wzgórza"). Tak więc stacja tvn postanowiła dać "Piękny umysł".
Bez stresu - film pewnie puszczą za jakieś 2 tygodnie.

ChemicalGirl

absurd i nic wiecej, typowoa komercha, brak wyobrazni; wiem ze stala sie tragedia ale kazdego dnia gina setki ludzi, a wlasciciele kopalni i tak za pare miechow wroca do dawnego postepowania, Polacy biora przyklad z usa tylko ze jedyne co potrafia to filozofowac, jakichkolwiek przejawow dzialania u nas BRAK

thx147_2

absurd i paranoja, odwołali pełno imprez takich jak przedstawienia teatralne czy finał Etiudy, a na Borata mozna spokojnie iść.

Mary_19

dla mnie to bzura, wszyscy wiedzą że stała sie wielka tragedia, czy oni mają ludzi za debili że przez 24h/dobe muszą o tym mówić, cała ta żaloba narodowa to zbijanie grubych pieniędzy na ludzkiej tragedii, tyle na ten temat

odpowiadając konkretnie na zadane przez ciebie pytanie to NIE - nie powinni

Mary_19

ROTFL
może mi jeszcze zabronią grać na konsoli i bzykać moją panienkę?
ROTFL

chrismoltisanti

To okropna glupota, wszyscy zdaja sobie sprawe z tragedii i nie znaczy to, ze nas tez trzeba "krzywdzic". Ja czekalam od dawna na Blade'a, a oni go usuneli z programu i jak widzialam nie zanosi sie na to, zeby go wogole puscili (za tydzien czy dwa ma byc czesc 2). :C

Mary_19

Również wg mnie takie odwoływanie to bzdura.... Człowiek czeka na film półtora miesiąca, a oni odwołują. Zrezygnowanie z kilku rozrywkowych pozycji w programie nie pomoże rodzinom ofiar!!!

Mary_19

Z jednej strony macie rację, ale postawcie się po stronie rodzin zmarłych...

laaleeczkaa

Naprawde myslisz, ze rodziny zmarlych ogladaja teraz telewizje??

laaleeczkaa

myślisz, że mniej im przeszkadza Piękny Umysł? Znaczy się w ogóle nie sądzę żeby im przeszkadzał.

Slayer

CZym sie rozni Matrix od Blade? Dlaczego nie mozna bylo puscic Blade, czy byly w tym filmie jakies rozrywkowe, smieszne momenty?

ocenił(a) film na 7
Mary_19

Widzisz: zawsze jak jest żałoba narodowa odwołuje sie wszystkie komedie i programy rozrywkowe. Bo jak można się śmiać i dobrze bawić, jeśli trwa żałoba? Po twoim nastawieniu do tej sprawy myślę, że gdy papież umarł to też miałeś za złe telewizji, że nie wyświetliła jakieś komedii...

Fragaria

tak, miałem. Żałobę ma się w sercu/duszy jak kto woli, a nie w programie TV, gdzie za każdym razem gdy jest żałoba występuje całkowita blokada informacji. Z polskich mediów nie można się nawet było dowiedzieć o zamach w Iraku w tym tygodniu, gdzie zginęło ponad 100 osób.

Fragaria

"Widzisz: zawsze jak jest żałoba narodowa odwołuje sie wszystkie komedie i programy rozrywkowe. Bo jak można się śmiać i dobrze bawić, jeśli trwa żałoba?" Jesli umiera ci ktos z rodziny przezywasz zalobe tak jak uwazasz ze powinno sie ja przezyc.jesli umarl ktos bliski to na pewno nie siedzisz przed tv!zal mi tych gornikow ale nie oszukujmy sie, ze zaloba narodowa sprawi ze ludzie nie beda sie smiac i dobrze bawic, bo nie ich to dotyczy.powinni albo w ogole nie nadawac zadnych programow tv albo nadawac wszystkie lacznie z komediami.

marys

Tak samo jak się wnerwiłem, że nie było "Laleczki Chucky 3" na dwójce tylko "Imię róży" :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones