PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491447}

Lato Muminków

Muumi ja vaarallinen juhannus
5,7 777
ocen
5,7 10 1 777
Lato Muminków
powrót do forum filmu Lato Muminków

wy też zauwazyliście te rasistowskie i szowinistyczne podteksty??? albo że tatuś muminka jest czarny...jak nic zalatuje rasizmem!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
rpd0

XD
istna prowokacja xD

lubieyaoijakch

żal........ widzę że nie czytaliście książek o Muminkach, T. Muminka był szary i na pewno nie chodzi nic o rasizmie bo ten serial/film powstał w latach 70 i miał cel być ekranizacją książkową a nie prowokacją....

muminek26

Mamusia muminka całymi dniami w fartuszku przy garach ;-)

teodozjan

typowe życie mamy/żony, czyż nie? :)

jatuginemamo

http://www.youtube.com/watch?v=aRIGmueUU7I

Zobacz od drugiej minuty ;-)

teodozjan

lol, Muminki i Smerfy Komunistami ? he he he he !

muminek26

Hmm mnie zastanawia jak nazywała się Mama Muminka, przed urodzeniem Muminka...

Shopen

hahah..dokładnie ;D

jatuginemamo

hm....... proste, MUMINEK ! bo Muminek się nie odmienia

muminek26

hmm mi sie wydaje ze "zona muminka" :P


wydaje mi sie ze kiedys to bylo podane,ale reki nie dam sobie uciąc

aPosing

,,Żona Muminka" hm...... nie kojarzę, raczej nie ma takiej wzmianki, jest tylko że Tatuś Muminka mówi o Muminku czyli mamusia nazywa się Muminek, dziwi mnie to że Muminkami także są Miotkowie (Może to jakiś rodzaj Muminków) ale to czemu Muminek jest Muminkiem a nie rodzajem, pewnie Tove o tym też myślała i może chciała żebyśmy sami o tym obmyślali....... kto wie.... wiele zagadek kryją książki mp. co się stało z czarodziejskim kapeluszem ? albo dlaczego Filifonka raz nie ma dzieci a raz ma (a przecież Tove pisze o tylko jednej), a Hatifnatowie, są też wielką tajemnicą i za to lubię Muminki za tajemnice, przygody i atmosferę

muminek26

Widzisz ale mi się wydaje, że o przyszłości pani muminkowej był odcinek cały jeden, ale niestety było to dawno temu. A książki nie czytałem

teodozjan

jaki odcinek,czego?

muminek26

kiedy mama muminka nie była mamą muminka?

jatuginemamo

eh.... w książce ,,Pamiętniki Tatusia Muminka", Tove opisuje że Muminek (T.Muminka) siedzi czy tam chodzi po plaży i zobaczył coś w wodzie, po uratowaniu tego czegoś cieszył się że to Muminek. W wtorek pójdę do biblioteki to wam znajdę dokładnie co powiedział (ale na pewno M.Muminka nazywała się Muminek, możliwe że po ślubie nazywała się Żona Muminka, ale o tym już Tove ni pisze)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones