PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538720}
6,9 104 792
oceny
6,9 10 1 104792
5,8 14
ocen krytyków
Last Vegas
powrót do forum filmu Last Vegas

nic specjalnego...

ocenił(a) film na 5

... ot taki filmik. Dowcip nie powala. Owszem, były momenty, ale zaledwie 2 - 3. Sztuczna,
przerysowana komedyjka. Obejrzeć można z braku laku.

ocenił(a) film na 9
aniaso

Chyba żartujesz, bardzo dobra komedia, w końcu nie komedia o debilach robiących z siebie jeszcze większych debili niż są w rzeczywistości.

ocenił(a) film na 4
aniaso

zgadzam się z aniaso, jedynie dobra w tym filmie jest obsada, poza tym film schematyczny, aż męczący swoją przewidywalnością i brakiem oryginalności, trochę można się było pośmiać z ofert emeryta oferującego wszystkim seks,

ocenił(a) film na 7
Elizabeth_Inna

Bezsensowny spór a fakty są takie, że inteligentny widz oczekuje / zrozumie inteligentne żarty i vice versa.

ocenił(a) film na 3
Sammael83

...których w tym filmie nie ma.

ocenił(a) film na 6
aniaso

Ja dałem 6 z uwagi na sympatię do aktorów a nie filmu.

aniaso

Niestety ale +1 do Twojej wypowiedzi. Też szału nie zrobił. Po obsadzie spodziewałem się czegoś wystrzałowego, że szczękę ze śmiechu na trzeźwo z podłogi będę zbierać a raptem ze 3 razy lekko się zaśmiałem. Przynajmniej ładne dziewczyny są, a film, taki sobie bez wyrazu i od razu można było wszystko przewidzieć, że wszyscy chcą się wyrwać, ale jednak miłość wierność są najważniejszymi wartościami, czyli to co nam wciskają wszystkie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones