PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7892}
5,7 6,0 tys. ocen
5,7 10 1 6045
6,3 9 krytyków
Last Days
powrót do forum filmu Last Days

Jeśli któś wię jak nazywa się wykonawca tej piosenki bardzo bym prosił o komentarz!!!

ocenił(a) film na 6
Edward_Nozycoreki

michael pitt . są 2 wersje tego kawałka. jedna którą wykonuje sam (ta ze zwiastunu) i druga gdzie gra ze swoim zespołem.

ocenił(a) film na 10
mota

masz moze tą drugą wersję z zespołem? jeżeli tak,podeślij na podrap_mnie_po_glowie@o2.pl
jeżeli mozesz,oczywiście:)

ocenił(a) film na 6
Agathe

Już jakiś czas temu wywaliłam wersje z zespołem. Jeśli ci zależy znajdziesz napewno na emule i innych temu podobnych. Kapela nazywa się Pagoda.

Edward_Nozycoreki

jest to piosenka Pagoda- death to Birth ale w trailerze spiewana przez michaela pitta i moze ten utwor spiewany przez niego uslyszec na trailerze. mozesz go sciagnac z www.torrentspy.com
sam sciagnalem i uwazam ze jest dobry ten soundtrack
a film mi sie bardzo podobal i nie chodzi tu o robienie z kurta kompletnego swira tylko ten film jest inspirowany jeo ostatnimi dniami. weic film nie opowiada o nim tylko o kolesiu ktory byl podobny do niego. zycie kurta dalo inspiracje van santowi i napisal scenariusz o zupelnie kims innym. wiec to przemyslci zanim powiecie ze z kurta idiote zrobili

ocenił(a) film na 10
tovix

Niestety nikt juz nie udostępnia tego torrenta, a na DC też nie mogę jej znaleźć:(
Mógłbyś mi przesłać tą piosenką na maila?
gandalfos@op.pl

ocenił(a) film na 10
Pawian

Po roku wróciłem do emula i znalazłem co chciałem także prośba nieaktualna:)
A piosenka, podobnie jak film genialna!

Edward_Nozycoreki

wie ktoś może jak sie nazywa piosenka której słucha gościu w zimowej czapce i nuci ją? (on potem idzie pogadać o ogrzewaniu domu z Blake'iem)

mad_8

velvet underground - venus in furs, może wypadałoby poznać klasykę.

A z mojej strony zagadka, kim jest Kim Gordon i dlaczego pojawiła się w tym filmie?

ocenił(a) film na 8
rav_d

From death to birth to piękna piosenka, a tak swoją drogą, Pagoda to też ciekawy zespół.

rav_d

Kim Gordon to basistka Sonic Youth. Trochę nie na miejscu. Jak myslisz?Pozdrawiam

TURSKI

dlaczego nie na miejscu. Czytałem, że była przyjaciółką Cobaina, więc jej pojawienie się w filmie jest niezłym smaczkiem. Może rola trochę nietęga, ale zawsze miło było ją zobaczyć bez gitary.

rav_d

Już dawno znalazłem piosenke:)Tak apropo, jak koś chce poznać inną twórczość tego zespołu proszę na:
http://www.pagodaonline.com/

zespól jest naprawde niesamowity,właśnie słucham,n a stronie jest ich demo i trochę kawałków i dwie wersje wspomnianego death to birth,polcam i pozdrawiam.