PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1466}
6,4 108 877
ocen
6,4 10 1 108877
4,2 17
ocen krytyków
Lara Croft: Tomb Raider
powrót do forum filmu Lara Croft: Tomb Raider

Piszcie, którą z tych świetnych serii gier lubicie bardziej.

Ja wolę Tomb Raider, za świetną "Legendę" i cholernie trudny level - Nepal. Kto grał ten wie :)

strieloqq

TOMB RIDER!!!!!

choc ta druga tez super ;D

ocenił(a) film na 6
strieloqq

Przeszedłem około połowę (narazie...) PoP '08. Gra całkiem niezła ale...
ten poziom trudności (niski oczywiście) i mapy (strasznie się powtarzają) obniżają nieco grywalność. Ciekawe dialogi i fabuła

Tomb Raider Legenda - 9.5/10

Prince of Persia 2008 - 8.5/10

strieloqq

Tomb Raider to najlepsza gra jaka kiedykolwiek powstała ;)

strieloqq

"Legenda" jest świetna, szczególnie Peru- w Paraiso jest nieziemski klimat:D, ale lubię też AOD.

Aisha_8

ale gracie w starocie lepiej sobie zagrajcie w Anniversary

maciek31

haha anniversary to jedynka :D:D:D tylko z nowa grafika to żeś dowalił.
Legend i Underworld <3

ModulO

no i co z tego że jedynka? Aktualne pokolenie graczy na pewno nie grało w jedynkę a Anniversary ma kilkakrotnie bardziej rozbudowane lokacje niz Tomb Raider.

ocenił(a) film na 6
maciek31

Anniversary w porównaniu do Legendy jest bardzo przeciętne ^^

strieloqq

hahahaha...nie żartuj. Legenda nijak się ma do klasycznych odsłon z lat 90-tych, a Anniversary to świetne odświeżenie klasyki. Legenda jest krótka, prosta, wygląda nieźle lecz nie rewelacyjnie - ogółem 7/10. Anniversary jest lepsze.

strieloqq

Ja oczywiście wole w 100 % TOMB RAIDER . a Nepal nie jest wcale taki trudny . mnie największą trudność sprawił Kazachstan , pamiętam jak w walce z bossem nie widziałam co zrobić i dopiero po tygodniu oświeciło mnie co murze zrobić ;]
a co DO Aniwersary ( czy jak to się pisze ) to jestem zaskoczenia podziwu nie sądziłam że będzie takie trudne do przejścia [ gram na najłatwiejszym etapie xD ] , na razie jestem w Egipcie , ale i tak niezły klimacik ... A w UNdrerworld nie mialam przyjemności jeszcze zagrać . ale może sprawi sobie na dzień dziecka . a jaka w Underworld jest grafika ?
postarali się ?

Olka_hipi

oj postarali się;) jak dla mnie to aż za bardzo bo mi nie pójdzie na moim kompie, a nie jest aż taki zły;(
http://www.youtube.com/watch?v=VN_ZSDn8AdY - możesz spojrzeć. Rzadko sie zdarza grająca dziewczyna, pozdrawiam.

maciek31

ja osobiście , grałam we wszystkie części lary ;) teraz przechodzę underworld , z chwilowymi przerwami ;) the last revelation ( IV z kolei)
jest bardzo dobra ;) Lara rządzi ;d

Violettelle

Tomb Raider, a szczególnie Legenda jest rewelacyjna !! A Underword zresztą też... to jest dalszy ciąg tej samej zagadki no wiecie tej o jej zaginionej matce. Tylko żal mi Alistera, bo on ginie z rąk klona Lary. Moim zdaniem trochę dziwne jest to, że na końcu Underworda Amanda znów jest "przyjaciółką" Lary. Ja bym jej nie darowała życia na końcu Legendy...

ocenił(a) film na 6
strieloqq

Dla mnie Prince of Persia to znacznie lepsza seria.
Tomb Raider jakoś wcale mnie nie porywa, a grałem w większość części. Chyba najbardziej do gustu przypadła mi do gustu odświeżona jedynka. Fajnie że była taka trudna, Egipt doprowadzał mnie do szału:).
Generalnie TR to fajna seria, ale bez rewelacji.
Natomiast POP to dla mnie mistrzostwo, zwłaszcza "Sands of Time". Baśniowy klimat, zawsze ciekawa fabuła, akcja i ogólny feel. Co jakiś czas do niej wracam i nigdy mnie nie nudzi, czego nie mogę powiedzieć o TR.

użytkownik usunięty
Stilnes

TR jest świetny ale POP (tzn. tylko te części które dotyczą Piasków Czasu) jest genialny, zwłaszcza WW, mroczny klimat, bardzo wiele rodzajów ataków, akrobacje zajebi*ta fabuła
POP bije każdą giere

strieloqq

Trylogia Księcia Persji, Piaski Czasu, Dusza Wojownika i Dwa Trony biją właściwie każdą część TR na głowę.

artein

Wydawało mi się,że to jest forum o filmach a nie o grach.

pora2

O boże , czepiasz sie ;p
wrzuć na luz xD

strieloqq

Teraz to jeszcze Assasin's wszedł pod lufę ;P

Olka_hipi

nepal był najłatwiejszy ze wszystkich misji. Bardzo łatwa misja, a najtrudniejsza to był kazachstan i końcowa boliwia(zabicie tej blondyny)

ocenił(a) film na 7
strieloqq

Dla mnie tylko Tomb Raider. Próbowałam zagrać w PoP Dwa Trony, ale kamera w tej grze tak mnie wnerwiała, że dałam sobie z nią spokój, choć nie przeczę, że Prince of Persia również jest dobrą serią.

Shayira

.Wiem że to co innego ale otóż kiedyś widziałem filmik na YT z nie wiem jakiej części, jak Lara by przepłynąć rzekę i nurkować sciągała buty a potem szła dalej boso. Wie ktoś jaka to była część?

ocenił(a) film na 6
mati100c

Tomb raider Legend i trudny poziom Nepal ? HAHAHAHAH
Widać że ktoś grał tylko w nowe Tomb raidery czyli Legend, Anniversary i Underworld. A te nowe sa proste i łatwe.
Stare Tomb raidery były o wiele trudniejsze i dawały więcej satysfakcji. Najlepsze były 1,2,3 (okres 1996-1998)
Jeśli chodzi o porównanie do Prince to dla mnie nowa trylogia Tomb raider jest gorsza od trylogii Prince, ale znów najwiękjsze wrażenie zrobiły na mnie stare pierwsze Tomb raidery. Niesamowicie działały na wyobraźnię. Ukończenie ich dawało satysfakcję dużo większą niż tych prostych gier z przełomu 2003-2013

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones