PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709802}

LEGO® PRZYGODA 2

The LEGO Movie 2: The Second Part
6,5 14 911
ocen
6,5 10 1 14911
6,0 14
ocen krytyków
LEGO® PRZYGODA 2
powrót do forum filmu LEGO® PRZYGODA 2

Byłem na przed premierze i...

użytkownik usunięty

Najlepsza animacja do lat. I nie nie przesadzam bo oczekiwania miałem ogromne!
Jeszcze to czytacie? Serio? Do kina marsz!

ocenił(a) film na 10

Klockowatość filmu realizowanego zapewne przy pomocy animacji poklatkowej: "LEGO: Przygoda 2" jest tak niesamowita, aż zbyt realna aby była prawdziwa! Właśnie obejrzałem tą nietuzinkową - to mało powiedziane - ni to animację, ni to film. Mimo ,,inwazji duplo" i zbytniego naskoczenia na temat tego, że formami "LEGO" może bawić się nawet dziewczyna, i może robić to w równie ,,ekscytujący" sposób, jak ,,chłopcy", co było dziwną częścią tego obrazu, zostałem wchłonięty przez każdą sekundę produkcji. Batman i Emmet wypadli brawurowo... Prezesi tego świata! Niesamowite!

ocenił(a) film na 6

into the spider verse? :/

użytkownik usunięty
ghost920

Ujmę to tak. Dla mnie spider verse był...dobry ale niestety nie zrobił na mnie jakiegoś mega wrażenia. Ale widząc twoją ocenę tego filmu mamy na odwrót.
Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 6

Niestety LEGO PRZYGODA 2 widziałem z dubbingiem więc wyższa nie może być (może podskoczy jak zobaczę w oryginale :P), ale stwierdzenie "najlepsza animacja od lat" wydaje się ciut za mocne. Moim zdaniem filmy z tej samej serii, LEGO PRZYGODA i LEGO BATMAN były wyraźnie lepsze.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
ghost920

"Spider-Man: Uniwersum" jest drugą najlepszą - choć to zbyt rozległe, szerokie określenie - animacją pełnometrażową, jaką widziałem w życiu. Pierwszą, bezapelacyjnie, najlepszą w tym względzie jest "Batman: Maska Batmana" z 1993r. Polski dubbing do "LEGO: Przygoda 2" okazał się rozbrajająco dobry, lecz jednak nie jest to ciągle to samo, co oryginalne głosy; Chris Pratt jako Emmet, naprawdę, bardzo, ale to bardzo chcę to zobaczyć.

ocenił(a) film na 6
buskowianka

też mam miłe wspomnienia z Mask of the Phantasm, ahh ta muzyka :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones