PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1067}

Lęk pierwotny

Primal Fear
7,9 146 279
ocen
7,9 10 1 146279
7,1 28
ocen krytyków
Lęk pierwotny
powrót do forum filmu Lęk pierwotny

Dwa mankamenty mnie męczą otóż pierwszy jest taki, że trochę dziwne, że filmowy Martin Vail oglądając przez parę sekund w tv od razu podjął się sprawy, nie mając pojęcia o tym a już chciał to wziąć i to bez gaży. Drugi jest taki, że bez żadnych specjalistycznych badań od razu uniewinnili Aarona, patrząc tylko na jego zachowanie.

Film świetny, im dalej w film, tym wiecej było możliwości na zakończenie. Pytanie: wiadomo czyje ciało wyławiali w późniejszej fazie filmu?(już zaczynałem myśleć, że jednak to nie bohater dopuścił się tej zbrodni, że znowu będą symbole na drugim ciele). Czyżby do była Linda?

A scena NIESAMOWITA: "proszę przeprosić panią Janet, że zacząłem ją dusić, mam nadzieję, że wszystko dobrze z jej szyją" :D

Norton w tym seansie- genialny.

ocenił(a) film na 8
PawloManUtd

Wyławiali gościa, który podarował obrońcy (R.Gere) płytę.

ocenił(a) film na 8
PawloManUtd

Nie uniewinnili Aarona Stamplera, ale wycofali przeciw niemu oskarżenie i skierowali go na badania psychiatryczne, mając uzasadnione podstawy sądzić, że jest chory psychicznie, a takiej osoby nie można postawić przed sądem w stan oskarżenia.

Z wody wyłowiono ciało innego klienta Martina Vaila - Joeya Pinero, któremu prawnik załatwiał odszkodowanie na samym początku filmu, a później odwiedził go w barze. Kumpel Pinero, Martinez, miał zeznawać w sądzie w sprawie Stamplera na temat wykupywania gruntów przykościelnych przez Shaughnessy'ego, a zamordowanie Pinero miało być ostrzeżeniem dla Martineza - jak się okazało, skutecznym.

A że Vail bez zastanowienia i wynagrodzenia wziął sprawę Aarona? Cóż, jako wzięty prawnik z intuicją od razu wiedział, że sprawa zamordowania arcybiskupa stanie się głośna i chciał się wykazać. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones