PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491331}
7,0 89 116
ocen
7,0 10 1 89116
6,9 15
ocen krytyków
Kung Fu Panda 2
powrót do forum filmu Kung Fu Panda 2

In "Kung Fu Panda 3", In the thired flim Tigress well be the love intreset of Po.
~http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Kung_Fu_Panda_characters

I teraz drodzy wszyscy anty fani TiPo oczekuję przyznania się do błędu, przeprosin i błagania na
kolanach o wybaczenie. ^_^

olam1999

K*****a Dlaczego, Dlczego!!! :( Na co im to będzie???!!!

Rafman

Na dobre. Bo fani TiPo będą chodzic na KFP3 do kina z pięć razy. np. Ja. ;3 I będa większe zarobki.

olam1999

Spokojnie ja to nawet i pięć razy do kina pójdę :P

Rafman

haha. Na wersję z wyciętymi kawałkami TiPo? Xd

olam1999

Fajnie by było... ale jutro koniec świata

olam1999

Ja bym się cieszył gdyby dla Ti zmienili kolor i wzór kamizelki

Rafman

Nom. Np. na jadeitowy.. ^_^ Nie to że cos sugeruję. ._. Iiippp, przypomniał mi się opek w którym Po kupuje Ti kamizelkę. *-*

olam1999

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dlaczego?
Kapitu...<mdleje>

dawidking2

Huehuehuehuehuehuehuehue! :D *U****** Yalishan Alyssa Alesia Sasha Sandy Cawa Panda zawsze ma racje. ^_^

olam1999

Niestety.

dawidking2

Stety. xD

olam1999

Dla ciebie.Nienawidzę się mylić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones