PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=467290}

Kult laleczki Chucky

Cult of Chucky
4,5 5 681
ocen
4,5 10 1 5681
4,0 3
oceny krytyków
Kult laleczki Chucky
powrót do forum filmu Kult laleczki Chucky

Jak dla mnie niepotrzebny remake........................

ocenił(a) film na 4
LimakFR

Dokładnie. Zupełnie nie potrzebny..

Miyu67

A ja mam całkowicie inne zdanie ;)

LimakFR

Nie maja pomyslow to robia remake. Film zbedny tak samo jak nowy Karate Kid

Debesciak

Przecież reżyser to ten sam koleś co robił oryginał więc możecie być spokojni.

użytkownik usunięty
Myers

Don Mancini był tylko autorem opowiadania na podstawie, którego powstał oryginał - film wyreżyserował Tom Holland.

Debesciak

@Debesciak dokładnie to samo miałem napisać z Karate Kid także :D

LimakFR

potrzebny pewnie tylko fanom serii ;)
jak dla mnie rowniez taka wizja odpada ;)

użytkownik usunięty
PablittoEse

Ja jestem fanem tej serii i uważam, że pierwsza część jest naprawdę dobra, a remake traktuję jako fajny dodatek. Nie ukrywam, że nie mogę się doczekać.

Jak to będzie z tym filmem ? Czy on na pewno powstanie czy też zamiast niego dostaniemy "Curse of Chucky" ? A może wyjdzie zarówno sequel i remake ?

Zelgadiss

Prawdopodobnie zarzucili pomysł z remakiem. Ma być za to kolejna część - 6. Curse of Chucky.

antig

Bardzo mnie to cieszy. Mam nadzieje że ta odsłona będzie utrzymana w klimacie komediowym.

Zelgadiss

Trudno powiedzieć. Tam masz opis ---> http://www.imdb.com/title/tt2230358/

LimakFR

slapszy od orginalu ale byc moze...

ocenił(a) film na 6
LimakFR

Ten nowy remake jest do dupy.Kiedy zobaczyłam Chucky' iego w 6 części po prostu byłam zawiedziona i kiedy Chucky był bez blizn wyglądał okropnie, a wtedy kiedy pokazał swoją prawdziwą naturę i ukazały się jego rany to wyglądał już trochę podobniej i był trochę lepszy...

ocenił(a) film na 5
Patrycja_Waszczuk

To zobacz sobie trailer i co będzie w 7 części...

ocenił(a) film na 6
Luukasz

Widziałam ,,Podrobiony Trailer'' który był w ogóle nie prawdziwy.

ocenił(a) film na 5
Patrycja_Waszczuk

Widziałaś trailer, który jest na yt? Mówisz, że w dalszym ciągu nie wiadomo co z tym filmem?

ocenił(a) film na 6
Luukasz

To znaczy,no wiesz widziałam zwiastun 6 części, natomiast ma powstać 7 część, lecz nie w tym roku tylko prawdopodobnie w następnym i jeszcze się zastanawiają nad nazwą, z tego co wiem.

ocenił(a) film na 5
Patrycja_Waszczuk

Właśnie na yt jest zwiastun części 7 Chucky 7 ( Curse of Chucky 7), zamieściłem go tutaj, ale szału nie ma, wygląd Chucky'ego przeraża, ale niestety nie na plus:(

ocenił(a) film na 6
Luukasz

No, właśnie nie na plus :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones