PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94}

Kula

Sphere
6,7 37 107
ocen
6,7 10 1 37107
6,0 5
ocen krytyków
Kula
powrót do forum filmu Kula

straszny

ocenił(a) film na 10

JUŻ DAWNO ŻADEN FILM TAK MNIE NIE PRZESTRASZYŁ...
SCENA, W KTÓREJ Normana ATAKUJE WĄŻ MORSKI (W OCEANIE), PRZESTRASZYŁA MNIE TA BARDZO, ŻE AŻ Z WRAŻENIA UPUŚCIŁAM TRZYMAJĄCĄ BUTELKĘ WODY MINERALNEJ...POLECAM

miriam_b

hmmm....
To widzę, że łatwo Cię przestraszyć :)

Tak szczerze mówiąc, zdziwił mnie Twój komentarz (komentarze?). Ja osobiście nie widzę "straszności" w tym filmie. (ale może dlatego, że jestem weteranką filmów grozy). Zwłaszcza prymitywny wydał mi się koniec filmu - bardzo banalny i praktycznie nierozwiązujący całej sprawy.

Zdecydowanie polecam raczej "Statek Widmo" - podobny klimat (statek, ale nie podwodny), a dużo szybsza akcja.

Pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 6
miriam_b

Nie no.. ;] Przesada.. Było kilka momentów, kiedy podskoczyłem, ale zdarzają się one w wielu filmach.. Nie tylko w tych, które mają straszyć..

miriam_b

ZGADZAM SIE W STU PROCENTACH! FABULA TROCHE NIE TEGO, ALE MOZNA SIE POBAC!

miriam_b

Strachliwi jesteście strasznie... :)

ocenił(a) film na 6
Nike

Trzeba przyznać, klimat jest konkretny ;]
Pamiętam jak obejrzałem go pierwszy raz w nocy jako dziesięcioletni gnojek. Jak się skończył oka przez całą noc nie zmrużyłem :P Więc coś musi w tym być ;)
Chociaż z drugiej strony... od tamtej pory go nie oglądałem. A 9 latek od tamtej chwili minęło. Czas go sobie przypomnieć. Ciekawe jakie wrażenie zrobi na mnie teraz - mam nadzieję że równie - jakkolwiek by to dziwnie nie zabrzmiało - pozytywne ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones