PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229424}

Ktoś całkiem obcy

Perfect Stranger
6,8 27 810
ocen
6,8 10 1 27810
4,7 6
ocen krytyków
Ktoś całkiem obcy
powrót do forum filmu Ktoś całkiem obcy

Dobry

ocenił(a) film na 7

Film fajny, zwłaszcza zakończenie. Nigdy bym się nie spodziewała takiego zakończenia. Trzy osoby w filmie podejżewałam o zabójstwo, zanim się wszystko wyjaśniło. Cenię go głównie za końcówkę. 7,5/10

ocenił(a) film na 7
charlize13

podpisuje sie do powyższego komentarza...całość dobra, ale końcówka świetna, podejrzewałam kogoś innego...polecam!:)

ocenił(a) film na 5
charlize13

I ja się pod tym podpisze, moje wrażenia są takie same.

charlize13

Ja również nie spodziewałam się takiego zakończenia. Moim zdaniem genialnie. Lubię filmy w których na koniec jestem zaskoczona i wszystko układa się w całość. Polecam - film jest naprawdę bardzo dobry

ocenił(a) film na 8
charlize13

Widze ze nie tylko mnie zaskoczyl! Dobry film i swietni aktorzy! 8/10

ocenił(a) film na 10
niebonie

jejuś. kiedy na końcówce Miles mówił do Ro, co zrobi, by go uciszyć, to tylko jedno powiedziałam, a raczej pomyślałam "***wa, chyba go nie zabijesz?!?!", a potem ciach i już... ehh... myślę, że to matka Ro, doprowadziła ją do tego stanu, by zabijać... szczerze? nie podejrzewałam nikogo. dopiero, jak ta Ro była w domu Milesa i oglądała te jego zdjęcia z Grace, wtedy powiedziałam sobie "to chyba nie Ty zabiłaś ją?!?!"...

nie wiem, jak to jest... nie chcę się chwalić i nie lubię tego :/ niektórzy mówią, że powinnam, ale wiecie, bez przesady, np jakaś dobra ocena, czy coś.. po prostu nie lubię się chwalić i już.. ale ja mam taki instynkt, który mi zawsze podpowiada i zawsze, jak oglądam takie typu filmy, morderstwa czy zagadki, to przeważnie wiem kto za tym jest.. hehe...
wybaczcie, że zaczęłam o sobie gadać... gomenasai ;)

na ten film daję 9/10 ;)

charlize13

Rzadko mi się udaje odgadnąć koniec! Ale od pierwszej minuty wiedziałam, że to ona zabiła tą swoją 'przyjaciółkę' tylko myślałam, że dlatego, że chciała napisać jakichś ciekawy artykuł. ;);)

japierdacze

Taaa, tylko czemu zdradzać szczegóły...:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones