PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 576
ocen
4,8 10 1 18576
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

Mnie naprawdę bardzo się ten film podoba, ścieżka dźwiękowa, genialna. Nie wiem po co
porównania z częścią 1-wszą, dla mnie to dwa różne filmy, mimo iż temat ten sam. Ten film
wciąga mnie za każdym razem, i wg mnie jest to naprawdę dobre kino, każdy nowy horror
teraz to szmira, lata powstania tego filmu (czasy oszukać przeznaczenie 1, i itp) to jeden z
najświetniejszych czasów horrorów mających jakis sens.

użytkownik usunięty
PearlyButton

Dokładnie. Mnie się dużo bardziej podobała ta część. Pierwszy raz kontynuacja bardziej mi się podobała od pierwszej części (na której się po prostu nudziłam). Nie spodziewałam się złotej maliny za remake i tak niskiej oceny na FW

a mi się podobały cycki i modły do persefony :P

ocenił(a) film na 1
PearlyButton

Gdy pierwsza cześć jest kapitalnym filmem - to widz oczekuje w kontynuacji czegoś podobnego. Ten film nie dorasta swojej pierwszej cześći nawet do połowy - jest taką typową amerykańską papką horroropodobną . Niestety.

ocenił(a) film na 7
PearlyButton

Ten film jest genialny i ma ogromną żywotność. Za każdym oglądaniem wrażenia są tak samo mocne i nie znajdę drugiego filmu, który zachował poziom przy wielokrotnym oglądaniu jak BWP2. Co dodam to film inny niż BWP1. Zdecydowanie klasyk horrorów dla osób, które zrozumiały uniwersum BWP.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones