PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 588
ocen
4,8 10 1 18588
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

idiotyzm

ocenił(a) film na 4

ta część w ogóle nie powinna powstać.

ocenił(a) film na 1
Kaoq1234

racja. film porazka szkoda czasu na taki badziew

ocenił(a) film na 4
martyna6667

No może gdyby zrobili to w stylu jedynki (amatorsko kręcone) to może by się na to lepiej patrzyło, bo pomysł na film nie jest taki zły.
ale ja bym to zrobił bardziej w ten sposób że:

JEST TAM JAKAŚ GRUPA PRZYJACIÓŁ KTÓRZY PO OGLĄDNIĘCIU FILMU "Blair Witch Projekt" WYRUSZAJĄ DO LASU ŻEBY SPRAWDZIĆ CAŁĄ TĄ HISTORIE O WIEDŹMIE Z BLAIR I GRUPIE TYCH ZAGINIONYCH Z FILMU.
ZABIERAJĄ WIĘC KAMERĘ I CAŁY SPRZĘT I WYRUSZAJĄ DO LASU.
WSZYSTKO CO SIĘ DZIEJE W LESIE JEST PRZEZ NICH NAGRYWANE.
W LESIE TYM PRZEŻYWAJĄ CHWILE KTÓRE NIE OGARNIA LUDZKA PSYCHIKA.
WKRÓTCE WSZYSCY GINĄ.

Ja tak bym widział drugą część Blair Witch.

ocenił(a) film na 1
Kaoq1234

ja tez. niestety ten film to zenada

ocenił(a) film na 1
martyna6667

Jedynka mnie zaciekawiła, już na samym początku klimat zniknął, bo jest nagrany normalnie. Nic wgl się nie dzieje i do tego idiotyczne motywy...
Ten film, nie powinien ujrzeć światła dziennego.

ocenił(a) film na 1
Nagatto

dokladnie nuda od samego poczatku jedyne straszne w tym filmie jest to ze w ogole powstal

martyna6667

2/10, niestraszny, nieciekawy, momentami tak idiotyczny i amatorski, że z trudem powstrzymywałem się, żeby nie przewijać do przodu, wymęczyłem przez 4 dni na raty. No po prostu porażka. Złota Malina zasłużona.

Krystian_10

No widzisz a ja mam zupełnie odmienne zdanie. Na pierwszej części przysypiałem i nic mnie nie przestraszyło, a na tej części kilka razy miałem dreszcze, przynajmniej jakaś akcja była a nie tak jak w jedynce tylko chodzili z kamerą i gadali trzy po trzy.

Andrzejek324

Akcji z tego co pamiętam w II było więcej. Na pierwszej też się nie bałem może trochę pod koniec filmu kiedy ta dziewczyna podchodzi od tyłu do swojego kolegi, a ten stoi nieruchomo pod ścianą i nie wiadomo co się za chwilę wydarzy. W ogóle to ja kocham horrory o wszelkich nawiedzonych domach, osobach, przedmiotach :) duchach itp. Dlatego nie mogę się już doczekać na "Klątwa Jessabelle".

Krystian_10

Ja również tylko takie horrory oglądam i także czekam na Klątwe Jessabelle. A jak ci się podobała "Annabelle" ?

użytkownik usunięty
Kaoq1234

Słaby film, zawiodłam się.

Mogłaś zrobić w trakcie wiadomo co... ;)

ocenił(a) film na 1
Kaoq1234

Jak dla mnie ten film jest totalnym nieporozumieniem. Uważam, że zepsuł urok części pierwszej, z której w zadnym wypadku nie powinno robić się drugiej częsci. 1/10

Kaoq1234

No widzisz a ja mam zupełnie odmienne zdanie. Na pierwszej części przysypiałem i nic mnie nie przestraszyło, a na tej części kilka razy miałem dreszcze.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Jedynka ma klimat, a ta część została z niego całkowicie wyprana.

Widocznie dla ciebie. Dla mnie jedynka to nudy straszliwe prawie na niej zasypiałem. W dwójce przynajmniej coś się dzieje.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

To oglądaj sensacyjne filmy, jeśli olewasz klimat.

W jedynce nie znalazłem żadnego klimatu. W dwójce był klimat, w jedynce nie.

użytkownik usunięty
Andrzejek324

Widocznie inny film oglądałeś.

Oglądałem ten sam. Mam po prostu inny gust niż ty. W jedynce jedynie koniec był dobry, wcześniej nic się nie działo praktycznie tylko szli i gadali. Mnie w horrorze najbardziej straszy jakiś wyskakujący nagle duch lub demon a w jedynce tego było jak na lekarstwo jedynie na końcu coś tam wyskoczyło.

Kaoq1234

A co powinno? Kontynuacja i to samo co w jedynce, akcja z amatorskimi kamerami? Jaki to miałoby sens? Poszli w dobrym kierunku i mi się to posunięcie bardzo podobało. Zrobili po prostu film.
Zresztą jak kiedyś oglądałem Blair jedynke na VHS to każdy myślał, że to wydarzyło się naprawdę! W coś takiego się wierzyło po prostu. To było dawno. Jeszcze kasetę wypożyczało się w wypożyczalni, to były emocje ;) Z czasem dopiero poznało się prawdę ;) Fajne lata...

bardzo klimatyczny film. Polecam go bardziej niż Paranormal Activity, który oglądałem w środku nocy i nie wywarł na mnie wrażenia. Duchy, nawiedzone domy... Ile jeszcze tego będzie? Co za nuda... Tak jak i Zjawy z 2012



Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones