PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1487}

Księga cieni: Blair Witch 2

Book of Shadows: Blair Witch 2
4,8 18 588
ocen
4,8 10 1 18588
4,5 6
ocen krytyków
Księga cieni: Blair Witch 2
powrót do forum filmu Księga cieni: Blair Witch 2

NA SZCZĘŚCIE blair witch 2 nie ma nic wspólnego z blair witch project. w końcu coś się dzieje, w końcu można poczuć atmosferę tajemniczości, której zabrakło w nędznej części pierwszej, na której z trudem nie zasnęłam.

efka93

Faktycznie, ja tez wolę Dwójkę.

efka93

bo wy cioty jesteście i nie wiecie co to dobry horror.

pumpernikiel94

Chciałbym zwrócić uwagę , że to forum służy do wyrażania własnych pinii, a nie obrażania innych ..

pumpernikiel94

Jak cię kręcą smarki z nosa to nie obrażaj chociaż innych.

ocenił(a) film na 7
pumpernikiel94

Widziałem kilkaset horrorów.

ocenił(a) film na 7
efka93

Oglądam co jakiś czas. Parę rozwiązań naciąganych np: powrót po poronieniu do lasu jednakże klimat i wiele scen powala i robi wrażenie.

ocenił(a) film na 2
efka93

No błagam w tym filmie nie było nic, absolutnie nic co miałoby cokolwiek wspólnego z Blair Witch. Las z którego przenieśli się do jakiejś budy, zero tych figurek które są logo Blair Witch, zero Rustina Parra, zero trumiennej skały nic.

ocenił(a) film na 7
knocun1

i dlatego był lepszy

efka93

Nie byl lepszy. Wszystko w nim jest naciagane, nie ma zadnej fabuly, nic. Jedynka, mimo bycia genialnym horrorem, miala bardzo ciekawa historie, w ktora zaglebialem sie GODZINAMI na przeroznych stronach i portalach spolecznosciowych. Tutaj... nie bylo nic. Poza tępymi jak but postaciami, naciaganymi rozwiazaniami. Caly film wydaje sie wymuszony i nagrany tylko po to, zeby zarobić jak najwiecej hajsu (bo w tamtych czasach BWP bylo takim trending topic)

ocenił(a) film na 7
efka93

Z całą pewnością można się zgodzić. Coś się na tym filmie dzieje. I nawet coś na nim widać ;)

ocenił(a) film na 4
efka93

Całe szczęście, że nie ma nic wspólnego - część druga to już typowy skok na kasę, zero klimatu poprzedniczki, zero strachu... bardzo słabo, dałem naciągane 4/10, punkcik dodany za to, że jest nadzieja na lepszą część trzecią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones