PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583309}

Kryptonim U.N.C.L.E.

The Man from U.N.C.L.E.
7,2 115 826
ocen
7,2 10 1 115826
6,3 37
ocen krytyków
Kryptonim U.N.C.L.E.
powrót do forum filmu Kryptonim U.N.C.L.E.

Idealny średniak

ocenił(a) film na 6

Perfekcyjnie średnia i możliwa do obejrzenia lekka komedia. Bardzo lubię filmy Ritchiego, ale lata po "Lock, Stock and Two Smoking Barrels" i "Snatch" Jestem nieco rozczarowany.

ocenił(a) film na 5
Divers UK

Czyli, o ile dobrze zrozumiałam Twój komentarz, nici ze starego dobrego Guya, czy tak?
Zarówno Lock, Stock... jak i Snatch obejrzałam kilkakrotnie i zawsze po nich odzyskuję wigor i do życia chęć. Miałam nadzieję, że to będzie kolejna perełka do mojej kolekcji.
Ach, wszystko przez tę Madonne, takiego fajnego pana reżysera kompletnie nam poniszczyła ....

ocenił(a) film na 6
IzaKlara

Niestety takie jest moje odczucie. Snatch to jeden z moich ulubionych filmów, widziałem go co najmniej kilkadziesiąt razy. Tak więc idąc do kina w ostatnią niedzielę liczyłem na coś podobnego, kolejny kultowy film. Nic z tego.
Nie mogę powiedzieć, że film jest zły, ale niestety nie zachwyca niczym szczególnym. Ciekawe jest umieszczenie akcji w latach 60-tych, przywodzi mi na myśl stare dobre filmy z Bondem. Jednak czegoś mu brakuje. Nie wiem, może Jasona Stathama, a może Ritchie się już wypalił.

ocenił(a) film na 5
IzaKlara

Chyba względy komercyjne go podniszczyły też. Teraz jego kino to wielka machina i ma na siebie zarabiać. Utracił tą bezkompromisowość niestety.

ocenił(a) film na 6
Divers UK

Też jestem bardzo rozczarowany; gdzie temu filmowi do Snatcha? Jakby zupełnie inny reżyser to kręcił:( Plus wkurzające niedociągnięcia (np. trabant z końca lat 80-tych, z felgami z trabanta polo). W ,,Lock, stock and two smoking barrels" każdy szczegół był w 100% dopracowany i miał znaczenie, a tu komuś się po prostu nie chciało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones