PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190315}

Kronika opętania

The Possession
6,0 48 333
oceny
6,0 10 1 48333
4,8 4
oceny krytyków
Kronika opętania
powrót do forum filmu Kronika opętania

Byłem w kinie i widziałem zwiastun. Zastanawiam dlaczego dziś z ludzi robi się idiotów. Ktoś nakręcił podróbę egzorcysty (trailer był tak przewidywalny że głowa boli) a reklamuje się to jako wielkie woooooow. Być może teraz twórcy filmów uważają widzów za niedouczonych cymbałów skoro wciskają im co chwilę ten sam kit, chyba myślą że nikt nie widział wcześniej egzorcysty.
Ile można oglądać te same historie i te same straszne kiedyś sceny?

Jak mało kiedy nie obejrzałem filmu ale i obejrzeć nie chcę.

gacek776

"Przewidywalny trailer " hehe tego jeszcze nie bylo :P

ocenił(a) film na 4
kocur21

A jest w nim coś nieprzewidywalnego? Coś czego nie było wcześniej?

ocenił(a) film na 7
kocur21

czekam na stwierdzenie 'przwidywalny plakat' :D

gacek776

W dzisiejszych czasach samo gowno wychodzi. Twórcy filmów chyba myślą ze gimbaza rzuci sie na wszystko ;d

ocenił(a) film na 6
Rokefeler92

wieczorem wybieram się do kina, doradzi ktoś czy warto? chcę poznać więcej opinii niż ta wyżej <;

dirtyheaven

Chcesz wywołać jakis konflikt?? Przeciez wyraznie w pierwszym poście masz napisane

ocenił(a) film na 8
gacek776

Więc po co poszedłeś do kina jeśli widziałeś co będzie po obejzeniu zwiastuna????

ocenił(a) film na 4
tustydm

Właśnie nie poszedłem bo widziałem zwiastun i zastanawiam się po co miałbym tracić na to czas.
Jak nie oglądałeś egzorcysty to może cię czymś zaskoczy, mnie sama reklama poraziła "oryginalnością" na tyle że wystarczy.

gacek776

Trzeba obejrzeć ten film, choćby dla sceny z iphone pod koniec film jak pęka żarówka na ścianie, sala ryczała ze śmiechu ;)

ocenił(a) film na 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones