PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846165}
4,2 11 929
ocen
4,2 10 1 11929
3,4 8
ocen krytyków
Krime Story. Love Story
powrót do forum filmu Krime Story. Love Story

Dużo nie wymagałam i dostałam co chciałam, tak w skrócie. Film wybitny nie jest, nie wrzyna w krzesło i nie wychodzi się z kina z milionem przemyśleń i takie kino też jest potrzebne! Zdecydowanie wolę obejrzeć taki film niż "dlaczego ja" czy "trudne sprawy". Zobaczcie ile milej by było, gdyby zamiast takiego shitu leiciały w tv małowymagające filmy.
Mi się oglądało dobrze, fabuła nie była nudna. Co chwila zmieniał się kadr i całą scenografia. Ładne widoki i przede wszystkim brak już przereklamowanej Warszawy.
Postacie były zabawne, szczególnie Wajcha, bardzo pozytywna postać odegrana przez Miśka Koterskiego, który na takich chillowych rolach się chyba urodził ;) Gąsiewska też fajna postać, zbuntowana młoda dziewczyna, kto taki w liceum nie był?

Jolancisz

To prawda! Takie kino też jest potrzebne. Najlepszym filmem w roku nie jest, ale ogląda się dobrze. Gąsiewska buntowniczka bardzo fajna :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones