PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=527534}

Kret

6,5 27 613
ocen
6,5 10 1 27613
6,5 17
ocen krytyków
Kret
powrót do forum filmu Kret

dwie kreski...a tu jak nie jebnie muzyka, samochód przejedzie, drzwi trzapną....dzieci
pobudzone...ściszone o trzy kreski w dół...rozumiem jakieś 25% tego co mówią w
filmie....konkluzja....Gdzie są polskie napisy w polskich filmach???????????????

christ_off

...i powiem Ci to mnie najbardziej bez subtelności napiszę po prostu wk.... w tych naszych filmach, serialach i innych srotach, oni nie mówią oni szepczą, a później jak nie przywali muzyka to cholerne reklamy

ocenił(a) film na 6
Dexa

Mnie często jest łatwiej zrozumieć szeptane i inne ciche kwestie w filmach anglojęzycznych, więc nad dźwiękiem w naszych trzeba jednak popracować. A napisy, swoją drogą powinny być

ocenił(a) film na 8
christ_off

Był jeden z lokowaniem produktu, tzn znanego sklepu budowlanego. To po co inne, żeby rozpraszały? ;)

Tak, też przyciszyłem w drodze z Berlina do kraju.

christ_off

dlatego właśnie nie znoszę polskich filmów... nic nie rozumiem z mamrotania aktorów, a jak mam odpowiednio głosno to dźwieki z otoczenia budzą sąsiadów z całej dzielnicy

ocenił(a) film na 7
christ_off

nic dodać, nic ująć - wypowiedź z kwintesencją 100%ntowej prawdy. :/

christ_off

christ doskonale cie rozumiem :) ja tez mam tak samo jak juz poglosnie to walnie glosna muzyka a jak przycisze to oni znowu zaczynaja gadac (szeptem:))

ocenił(a) film na 6
christ_off

No i widzę, że to nie jest problem tylko tych lekko przygłuchych, do których należę...ale technika idzie do przodu i może kiedyś w Vivie, razem z filmem dostanę implant ślimakowy...albo jakiś inny aparat...

ocenił(a) film na 6
christ_off

Polscy dźwiękowcy są do D...

ocenił(a) film na 9
christ_off

Też mnie denerwują skoki nagłośnienia, w TV jeszcze bardziej. Ale jak dzieci śpią, to oglądaj ze słuchawkami... Niby oczywiste, ale jak widać nie.

ocenił(a) film na 6
Jaho63

Nie da rady...coś mi się od życia należy...

christ_off

dokładnie! dlaczego mam do cholery siedzieć przed TV ze słuchawkami!

ocenił(a) film na 6
cHrzanek

Bo dzieci śpią, a żona ogląda "Na Wspólnej"...;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones