PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782949}
6,6 13 432
oceny
6,6 10 1 13432
7,4 28
ocen krytyków
Kraina wielkiego nieba
powrót do forum filmu Kraina wielkiego nieba

Film nudny i błachy. Tak naprawdę nie ma momentu, w którym fabuła by się rozwinęła. Oglądając nie czułem potrzeby refleksji, z biegiem czasu brakuję motywacji i chęci dotarcia do końca.
Oprócz ładnych zdjęć panuję fabularna BYLEJAKOŚĆ. Szanuję Jake'a czy Carey, w tym filmie też się starali, ale z całym szacunkiem, jest wiele dużo lepszych produkcji z ich udziałem. Ed Oxenbould odgrywa bardzo trudną rolę, ale nie można uznać żeby mu się to udało.

Bezcelowe dłużyzny to główne cechy tego filmu. Jeżeli ktoś potrzebuję długich i mozolnych scen dla refleksji to zapraszam do kina Gus'a Van Stant'a. Sam pomysł na głównych bohaterów też został marnie przedstawiony. Z jednej strony rodzice wypowiadają się elokwentnie, sprawiają wrażenie wykształconych, syn jest bardzo dobrze wychowany, a z drugiej strony żadne z nich nie może znaleźć roboty albo biorą się za podrzędne fuchy. Jerry jest nieco usprawiedliwiony swoją dumą i godnością, ale.. chwila chwila! Od początku filmu jest "konserwatorem" pola golfowego! Coś się scenarzyście popieprzyło podczas projektowania charakterów postaci.

Osobiście nie polecam, szkoda po prostu czasu, film nie jest odkrywczy.

ocenił(a) film na 8
Sabak

Dla mnie to rewelacyjny film - aż kipi w nim od emocji, fantastyczne kreacje aktorskie. Przejmująca postać Joe uwikłanego w rozpad związku rodziców, ich niedojrzałość i ich zagubienie. Bardzo prawdziwe.

Sabak

No, Sicario 2 to nie jest.

Zastanawia mnie dlaczego ludzie chodzą na filmy, które ich nie interesują, a potem piszą, że to totalne dno.

ocenił(a) film na 2
Seecue

A ludzie, którzy czekali, bo to ich klimaty, tylko film jest słaby, po prostu?
A scena z podpaleniem żałosna i głupia?

ocenił(a) film na 7
Sabak

Ale jakim trzeba być dyletantem, żeby wystawić jedynkę tej produkcji. Rozumiem trzy...cztery, ale jeden? No i a propos, lwia cześć filmów w dzisiejszych czasach nie jest odkrywcza. I z pewnością nie "błachy"...

ocenił(a) film na 6
Bokciu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones