PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 677
ocen
6,9 10 1 56677
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Kto wyrwał 10 minut napisów i widział afterscenkę?

viper134

Ja i moja siostrzenica! Dzięki przemiłemu panu z obsługi kina, który podczas rozmowy powiedział, że sam już był i że warto zostać do samego końca napisów, bo jest dodatkowa scena. Uwielbiam pracowników mojego kina <3

viper134

Widziałam :) Ale nie słyszałam połowy, bo dzieciaki wychodzące z kina tak głośno gadały, że nie szło usłyszeć - ale ogólny sens załapałam.

ocenił(a) film na 9
snowdog

To u nas na 4dx cała sala pełna po ostatnie miejsce i wszyscy wyszli jak tylko zaczęły się napisy. Zostałem ja z drugą połową i inna para. Z sali 2D (seans o tej samej godzinie) też tylko kilka osób wychodziło.

Generalnie trochę to dziwne bo było więcej niż 90% pewności że będzie afterscenka i nie zostali heh

viper134

Dziwne, że zgaszone światła mimo zakończenia filmu nie dały im do myślenia, ale jeszcze dziwniejsze jest to, że publiczność nie zamilkła, gdy już okazało się, że jest jakaś scenka.

ocenił(a) film na 9
snowdog

W CC Wroclavia zapalili zaraz na końcu.

ocenił(a) film na 7
viper134

W Wałbrzychu też. Ale i tak bym nie został, bo bym to przypłacił zlaniem się w gacie- tak, wypiłem prawie całe pepsi jeszcze na reklamach (jakieś 20 min)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones