PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 681
ocen
6,9 10 1 56681
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Ma to 'coś'

ocenił(a) film na 6

Przed nami film, który zawiera wiele wątków i informacji, nie zawsze odpowoednio rozwiniętych. Można momentami odnieść wrażenie pewnej kalkulacji. ALE pełen jest humoru, emocji, pięknej animacji i spójnej wizji przekazu. Można mieć kilka zarzutów - piosenki (moim zdaniem) w większości są zaśpiewane w duchu monologu, sąraczej stonowane i nie wpadają w ucho. Jednak przez nie często wyrażane są emocje i myśli poszczególnych bohaterów, więc spełniły swoją rolę. Film momentami powiela zachowania bohaterów z pierwszych części, ale w ostatrcznym rozrachunku prowadzi to wieńczącego serię finału. Nie wiem jak podejdę do filmu za jakiś czas, ale świeżo po seansie jestem pozytywnie zaskoczona, bo pierwsza część mi się 'przejadła'. Jest tu kilka scen gdzie widzimy dystans twórców do poprzedniej części. Mocną stroną jest humor i niezwykle emocjonalne odkrywanie prawdy przez Elzę. Myślę, że warto zobaczyć film, podejść do niego bez uprzedzeń i spróbować się doszukać czegoś co do nas w nim przemówi. Ja to znalazłam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones