PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 660
ocen
6,9 10 1 56660
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Przeciez nie powinno sie takich watkow dawac do bajek dla dzieci. Bo jakas lesbijka ubzdurala sobie ,, ze dzieci nalezy uczyc tolerancji". To ta ,,tolerancja" to zwykla homoseksualna propaganda. Niechaj oni dzieciom w glowach nie mieszaja. Poza tym skoro sami nie moga miec dzieci to jakim prawem smia pouczac rodzicow? Nie ich dzieci, nie ich sprawa. Poki te dzieci im nic nie robia to niechaj oni zostawia je w spokoju. Ja np. gdybym mial dzieci nie zyczylbym sobie zeby moje dziecko ogladalo takie cos. Owszem gdyhy dojrzalo powiedzialbym mu o co chodzi z tymi homo, ale nikt nie mialby by prawa uczyc go od homo przedemna a zwlaszcza po przez wpychanie mu do bajek takich rzeczy. Poki co jestem za mlody na dzieci itp. ale juz na przyszlosc ze zycze sobie ( jak w ogole bede mirc dzieci) zeby takie cos znajdowalo sie w bajkach.


Andrzejcoolziomek

Nie znajdowalo sie w bajkach.

Andrzejcoolziomek

"Ja np. gdybym mial dzieci nie zyczylbym sobie zeby moje dziecko ogladalo takie cos" - Właśnie dlatego Disney tego nie zrobi. Za dużo pieniążków by na tym poleciało, zarobki praktycznie zerowe.

Anonim90

Niby tak, ale po Pieknej I Bestii z 2017 roku mozna sie niestety wszystkiego spodziewac :(

Andrzejcoolziomek

Niby Elsa z kim?

karol.szp

z sekretarką xD

karol.szp

Dunnoale jest jakaś fanpostac

Andrzejcoolziomek

Ty też nie masz dzieci, jakie masz prawo kogokolwiek pouczać? Osoby homoseksualne też bywają rodzicami (kobiety mogą zapłodnić się invitro a geje adoptować dziecko w niektórych krajach).
Nie rozumiem, czemu Elsa lesbijka byłaby złym pomysłem.

matsurika

Nie pouczam tylko wyrażam swoje zdanie. Geje nie mogą mieć dzieci. Nie mogą sobie ich zrobić. Jedyne mogę je mieć inwitro i adopcję i to koniec. Przy stosunku sobie nie zrobią.
Elsa lesbijka była by bardzo złym pomysłem, gdyż to jest film dla dzieci. Nie ma co im mieszać w głowach. O takich rzeczach powinny się dowiadywać od rodziców, a nie z bajek.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

'Geje nie mogą mieć dzieci. Nie mogą sobie ich zrobić. Jedyne mogę je mieć inwitro i adopcję i to koniec.' Powalająca logika rodem z gimnazjum, chociaż chyba w gimnazjum chyba jednak są mądrzejsze osobniki.
Pewnie też uważasz, że szczepionki dają autyzm, a dzieci urodzone poprzez CC są gorsze i gorzej się rozwijają? Mam nadzieję, że chociaż jeszcze nie jesteś pełnoletni, bo to by było okropne... ktoś z takim IQ i z prawami wyborczymi...

Daroo_3

A niby dlaczego uważasz że mam niskie IQ i takie tam? Stwierdziłem fakt: nie mogą sobie ich zrobić przez współżycie. A inwitro i adopcja powinna być dla osób bezpłodnych, a nie dla homo. Niech sobie robią to co chcą w domu i koniec i niechaj dzieci w to nie mieszają.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Chociażby po pisowni. Serio, naucz się poprawnie składać zdania, używać przecinków, używać polskich liter i może, MOŻE, wtedy uda ci się zdać maturę z polskiego.

Ale ok, brnijmy w to dalej... Co za różnica JAK i KTO zostanie rodzicem? Z wypowiedzi którą wyżej zacytowałem jasno wynika, że tylko naturalne poczęcie jest tym jedynym słusznym. Bo przecież tylko dziecko poczęte po bożemu będzie dzieckiem z prawdziwą rodziną...

Potem niby piszesz, że 'inwitro' (serio typie...?) i adopcja powinna być dla osób bezpłodnych. To się zdecyduj w końcu komu jaśnie pan endrju łaskawie pozwala mieć dziecko i jak poczęte.

Albo po prostu naucz się pisać składnie i pełnymi zdaniami, może wtedy ktoś da radę rozszyfrować co masz na myśli.

Daroo_3

Chodzi mi oto, że geje po prostu nie powinni adaptować dzieci.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Nudzi ci się?

Daroo_3

Nie, walka z lewactwem mi się nie nudzi, gdyż lewaków co prawda łatwo zmasakrować, ale zawsze naopowiadają takich głupot, że aż nie mogę się powstrzymać od śmiechu.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Więc musisz mieć bardzo smutne życie skoro odgrzebujesz posty sprzed paru miesięcy żeby się pośmiać

Daroo_3

Zazwyczaj próbuję się przy okazji dogadać, ale rzadko kiedy są jakieś efekty.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

ziew.... a kim niby jesteś żeby ktoś w internecie był zainteresowany 'dogadaniem' się z tobą?

Daroo_3

Wolę najpierw po prostu szukać porozumienia, a jak ktoś odrzuca moją dłoń to już nie moja sprawa.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Masz o sobie za duże mniemianie

Daroo_3

Nie do końca. Może po mnie często tego nie widać, ale lubię po prosu jak jest zgoda.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

To czemu hejtujesz homo

Daroo_3

A czy stwierdzenie faktów, że mają zboczenie jest hejtem?

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

a czy stwierdzenie, że masz niskie iq to hejt?

Daroo_3

A gdzie napisałem, że to jest hejt?

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

więc się z tym zgadzasz?

Daroo_3

Nie.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Powinieneś, to fakt w końcu

Daroo_3

Nie do końca.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Jak nie. Dowody są na filmebie

Daroo_3

Powiedz jakie.

Andrzejcoolziomek

XXI w a mamy takich pajaców xDDDDDD

Daroo_3

Ps. Zresztą może nie napisałem za estetyczne i logiczne, ale skoro nie mogłeś zrozumieć o co mi chodziło to naprawdę masz IQ o wiele niższe ode mnie.

użytkownik usunięty
Andrzejcoolziomek

Ta teoria jak dla mnie jest bez sensu dlaczego Elsa miałaby wogóle być lesbijką bo co bo miłości nie znalazła ja wiem że to Disney i wogóle ale co jak Elsa zostanie sama

Andrzejcoolziomek

Księżniczka uganiająca się za księciem - aww, jakie urocze.
Księżniczka lesbijka - hurr durr propaganda.

YoshiYamamura

Księżniczka uganiająca się za księciem - normalne.
Księżniczka lesbijka - dewiantka.

Andrzejcoolziomek

I właśnie dlatego Disney musi uczyć tolerancji od najmłodszych lat xD

YoshiYamamura

Nie ma prawa pokazywać dewiacji seksualnych w bajkach dla dzieci.

Andrzejcoolziomek

dzięki tobie andrzeju nie żałuje że odkopałem ten artykuł
jesteś idealnym przykładem tego że disney powinien wrzucić coś takiego aby nauczyć ludzi bycia tolerancyjnym

ocenił(a) film na 8
jachomir99

A co ma tolerancja do promowania zboczeń?

ocenił(a) film na 8
Marcin2002_filmaniak

I to na dodatek wśród dzieci?

Andrzejcoolziomek

gosciu XDDDDDD kim ty jestes zeby nazywac lesbijki dewiantkami nawet jesli to bylo 2 lata temu
fuj

Andrzejcoolziomek

Ja bym nie chciała żeby moje dzieci musiały patrzeć na te hetero pary we wszystkich bajkach, filmach, serialach... ale niestety nie mam na to wpływu. Więc bardzo się ucieszę, jeśli będą mogły zobaczyć chociaż 1 bajkę o dwóch kochających się kobietach

Agnik2002

A ja bym tego chciał i nie życzyłbym sobie, żeby zboczenia były ukazywane w bajkach.

Andrzejcoolziomek

Ale zdajesz sobie sprawę, że w bajce nie umieści się nic zboczonego? Związek dwóch kobiet będzie ukazany w taki sam sposób jak związek między płciami. Zboczenie by było, gdyby pokazano sceny erotyczne, ale pocałunki nie są niczym złym, a to szczyt w filmach skierowanych do dzieci. I z tego co wiem, to hetero ludzie mają obsesję na punkcie seksualności, bo jak tylko widzą parę homo to myślą o tym, co się dzieje w ich łóżku... a może byłoby miło, gdyby dzieci od małego były nauczone, że świat jest różnorodny. Życzę powodzenia w XXI wieku z takim sposobem myślenia, pozdrawiam ❤️

Agnik2002

"Poza tym skoro sami nie moga miec dzieci to jakim prawem smia pouczac rodzicow?" Jednak możemy mieć dzieci, więc mamy prawo brać udział w dyskusjach rodziców. Moje córki nie mogą się doczekać premiery Frozen

Agnik2002

Zboczenie to jest również popęd do osoby tej samej płci, także nawet i związek dwójki osób tej samej płci nie powinien się pojawić.

Andrzejcoolziomek

Czy Ty masz 13 lat i nigdy nie wyszedłeś z domu? Obawiam się że znasz złą definicję zboczenia. Pociąg do osób tej samej płci jest jedną z trzech orientacji seksualnych. Zboczeniem byłby pociąg do osób martwych, lub do dzieci. Mówisz rzeczy, które Ci się wydają, i uważasz że to prawda objawiona, ale niestety się mylisz...

Agnik2002

Nie, nie mam 13 lat. Poza tym skoro jesteś taka tolerancyjna to w takim razie co masz do nekrofili bądź pedofili? Równe dobrze to też jest piękną miłością.

Andrzejcoolziomek

Pedofilia jest przestępstwem, jest obrzydliwym wykorzystaniem seksualnym dzieci. Nekrofilia to pociąg do martwego ciała - to niepokojące.
Natomiast miłość dwóch dorosłych ludzi, którzy z własnej woli i świadomi tego co robią angażują się w daną relację? No to chyba jest coś akceptowalnego

Agnik2002

1. Pedofilia to nie tylko gwałt, ale również i popęd do dzieci.
2. A dla mnie niepokojący jest popęd do dwóch osób tej samej płci.
3. To co napisałaś o homoseksualizmie jakoś do mnie nie przemawia. Równe dobrze właśnie można pedofilię nazwać normalną, bo w niej niekonieczne można kogoś skrzywdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones