PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736723}

Kraina lodu II

Frozen II
6,9 56 677
ocen
6,9 10 1 56677
5,7 25
ocen krytyków
Kraina lodu II
powrót do forum filmu Kraina lodu II

Nie chcę części III. Dopiero po filmie dowiedziałam się, że były dyskusje odnośnie orientacji seksualnej Elsy..
Patrząc na to, że obecna część powstała po 6 latach od I to za 6 lat w III już na pewno twórcy zrealizowaliby życzenie mniejszości seksualnych i uczynili z Elsy lesbijkę..

Dla mnie osobiście to byłaby katastrofa. Cóż wierzę w to co wierzę i szanuję każdego człowieka, ale zwyczajnie tego nie akceptuję tj. sposobu życia z osobą tej samej płci. Tak samo i oni mogą mnie nie akceptować za to, że wierzę w to co wierzę i jestem hetero - proszę bardzo..

Tyle, że patrzę na moje dwie małe siostrzyczki, które są zaopatrzone w tę bajkę jak w obrazek. Ja też przyznam się szczerze, ale rozumiem już więcej..

Na pytanie, czy wolisz Elsę czy Annę zwykle od małych dzieci słyszę, że Elsę. A dlaczego? 'Bo ma super moce, tez bym chciała być taka, być księżniczką."

I teraz tutaj wkraczają twórcy z III częścią, gdzie pokazują Elsę jako lesbijkę. Co się dzieje? No cóż, małe dziewczynki chcą być jak ukochana bohaterka więc zakwita im w głowie myśl, że życie z inną dziewczyną jest super. Wiem, że ktoś może czuć pociąg do innej płci, ale ukazanie czegoś takiego w bajce dla dzieci może moim zdaniem skutkować wysypem lesbijek..

Możecie krytykować moją wypowiedź. To są moje przekonania, do których mam prawo się wypowiedzieć.
Jeśli twórcy w to pójdą kiedyś to nie chcę żeby ta bajka była obecna w moim życiu i dzieci.

Wątek zakładam głównie dlatego, że interesuję się tym tematem. Jeśli macie jeszcze jakieś info na ten temat to dajcie znać.

I jestem też ciekawa co Wy o tym sądzicie. Wydaje mi się, że jest więcej ludzi przeciwnych, ale cóż twórcy mogą zrobić, co chcą..

Nowornever

+ mogą stworzyć inną historię, z innymi bohaterami, która o tym będzie a nie niszczyć to, co udało im się stworzyć..

Nowornever

Jeśli będą pokazane sceny seksu lesbijskiego to jestem w stanie przymknąć oko na ten wątek w 3 części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones