PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=101654}

Królik doświadczalny 4: Syrena w kanale

Ginî piggu: Manhôru no naka no ningyo
5,2 748  ocen
5,2 10 1 748
Królik doświadczalny 4: Syrena w kanale
powrót do forum filmu Królik doświadczalny 4: Syrena w kanale

Według mnie to najlepszy film z tej serii, widziałam wszystkie. Ten ma lepszą fabułę, nie zanudza tak bardzo. Dopatrzyłam się tu sensu (chociaż w 5 części też on jest). Wkurzyło mnie tylko, że ten facet nie wezwał lekarza, czy coś w tym stylu 0.o" Może miał jakiś powód, prócz tego, że chciał namalować tą syrenę (nie było napisów po ang. w wersji, którą widziałam). No, ale być może nie byłoby wtedy filmu, gdyby tak wymyślili. x)

Xandriaquee

ta syrena to ładna laska tylko gdyby chociaż nie gniła i nie miała tego rybiego ogona :P

ocenił(a) film na 8
jedrol8

Wczoraj obejrzałem "Syrenę w kanale" po raz drugi. Nadal zachwyca!

ocenił(a) film na 7
Boghas

zgadzam się, najlepsza część!

ocenił(a) film na 10
jedrol8

Gdybym nie miała ogona, to nie byłabym syreną.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GothicRomance

dzięki, chciałam obejrzeć, m.in. ze względu na osławione zaskakujące zakończenie.

ocenił(a) film na 4
paulina_mks

Faktycznie zapomniałam wstawić Spojlera, niestety nie da się edytować. Ale jak widzisz po wypowiedzi, do której się odniosłam, niektórzy odebrali film inaczej, więc nic straconego.
Tak na marginesie zawsze dziwią mnie osoby dokładnie czytające forum tuż przed obejrzeniem filmu. Forum służy zazwyczaj omówieniu tego, co się zobaczyło :)

GothicRomance

mnie akurat bardzo ciężko jest się zmobilizować do obejrzenia filmu, dlatego lubię najpierw poczytać opinie, czy oby na pewno chcę go obejrzeć, czy przerwę w połowie z poczuciem straconego czasu.
nic straconego, zawsze jest szansa, że za pół roku zapomnę zakończenia :)

ocenił(a) film na 8
GothicRomance

SPOJLER To czy była to jego żona wcale nie jest takie pewne, policja znalazła niezidentyfikowaną łuskę w jego domu...

ocenił(a) film na 10
arkasatana

DUM DUM DUM...

ocenił(a) film na 6
Xandriaquee

Zdecydowanie najlepsze cześć i chyba nieliczna będąca filmem w pełnoprawnym sensie. Nieprzewidywalne zakończenie znacznie poprawia odbiór dzieła. Najbardziej subtelna(! o zgrozo) część GP.

ocenił(a) film na 10
Xandriaquee

Tylko jak miał wezwać? "Halo mam w domu chorą syrenę, znalazłem ją w kanale"? Wezwaliby psychiatrę do niego.