PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759866}

Królestwo

Les saisons
7,6 7 433
oceny
7,6 10 1 7433
6,9 14
ocen krytyków
Królestwo
powrót do forum filmu Królestwo

Polska jak zwykle na czasie, premiera w Polsce dopiero rok później niż na świecie. Brawo dla polskich dystrybutorów.

ocenił(a) film na 7
MAFA

Nie bulwersuje się, tak już to jest Polska pariasem Europy. Cieszę się iż będzie go można zobaczyć nie tylko na festiwalu.

MAFA

Na wspomnianym świecie premiera była dopiero w 10krajach (w tym 8 europejskich). Większość premier filmów w Polsce ma premiery tego samego dnia co w USA/ UK, albo tydzień dwa po i wyprzedzamy pod tym względem często Anglię i inne ważniejsze rynki, więc aż tak bym nie narzekał

MAFA

Trzeba pamiętać, że zupełnie czym innym jest premiera filmu, a wypuszczenie go do szerszej dystrybucji.

MAFA

Żeby było zabawniej, to premiera film którego akcja dzieje się w naszej Puszczy Białowieskiej.

doliwaq

nie bardzo w naszej puszczy... dzieje się w naszej puszczy, ale nie tylko.. miałam wrażenie, że w dużej mierze działo się we Francji w tamtejszym słynnym lecie jakkolwiek się nazywa :-) (

kukubadzo

Cóż, słyszałem że kręcony był w Puszczy Białowieskiej, być może to był tylko marketingowy zabieg.

kukubadzo

Cały film był kręcony w Puszczy Białowieskiej przez Francuzów, przy współpracy z autorami Sagi Prastarej Puszczy

Tianlong

Sam autor "Sagi prastarej puszczy" mówił, że tylko część jest z Puszczy Białowieskiej... spierasz się z nim?

kukubadzo

Nie spieram się , wycofuję się rakiem :-), ktoś wprowadził mnie w błąd. Sorki

ocenił(a) film na 7
Tianlong

Przecież wyraźnie napisano, że film był kręcony w licznych plenerach całej Europy.

Treh

Ale po co sapiesz? Przecież wyraźnie wycofałem się z pierwszej wypowiedzi i przeprosiłem

ocenił(a) film na 7
Tianlong

Ale po co kwilisz? Doczepiłem wypowiedź w dowolne miejsce, nie oczekując przeprosin od nikogo. Po prostu przeczytałem w opisie, gdzie wyraźnie napisali, w ilu różnych miejscach kręcono film.

ocenił(a) film na 7
Treh

mam pytanie. miałam wrażenie, że niektóre ujęcia zwierząt to komputerowe triki. Czy to prawda? czy to jakieś nowe naderfunkcjonalne kamery ? : )

ocenił(a) film na 7
Iwi_3

Ja osobiście skupiłem się na dokumentacji przyrody, na obserwacji jej piękna. Więc nie wiem na pewno; ale można się zastanawiać jak nakręcono np. scenę (bliskie plany) pościgu watahy wilków za stadkiem tarpanów.

ocenił(a) film na 7
Treh

dokładnie.. nie daje mi to spokoju.. :)

MAFA

Te premiery na "świecie" zazwyczaj odbywają się w ramach jakichś festiwali dla garstki ludzi. W szerokiej dystrybucji filmy pojawiają się w podobnych terminach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones